Pragmatic Play kasvatab teenindusaegade portfelli


Oma viimase ärilepingu kannul on juhtiv sisupakkuja Pragmatic Play lisanud oma kasvavale mitme toote pakkumisele oma viimase hittnime Wild Booster, mis hõlmab mitmesuguseid vertikaale, sealhulgas pesasid, live-kasiinot, bingot ja muid mänge.

A puuviljapesade austajate paradiis, 5-rullikul, 3-realisel videopilul on a maksimaalne võit, mis on 5000 korda suurem kui teie panus ja sisaldab kõiki klassikalisi sümboleid, mida leidub kasiino põrandal, ja kasvava väärtusega hulka kuuluvad neli juveelikaartide ülikonda, kirsid, apelsinid, maasikad, sidrunid ja õnnelikud 7-aastased kui kõrge palgaga sümbol. Nad maksavad võiduliinil 3, 4 või 5 koosseisus. Viie sama lisatasu sümboli maandumine tasub ära 5–30 korda suurem panus, samas kui metsikud sümbolid asendavad kõike, välja arvatud hajumine.

Mängu funktsioonid:

The 20-palgaline Mängu funktsioonid keskenduvad suurendamisele koos Wild Boosti võidu kordaja funktsioon, mis on võimeline käivitama mis tahes pöörlemisel, kui ilmub vähemalt üks metsik sümbol. Kui see on aktiivne, valitakse juhuslik kordaja kuni 100x ja rakendatakse iga kombinatsiooni võidu korral, mis sisaldab vähemalt ühte wildi. Edasi progressiivne Super Boost tasuta keerutused ring, mis käivitub siis, kui kolm või enam hiiglaslikku teemantide hajutamise sümbolit maandub rullides kuskil.

Enne vooru algust saavad mängijad valida ühe kahest võimalusest; Mega Boost või Ultra Boost. Mõlema valiku korral kogute kordistaja suurendamiseks ja 5 täiendava keerutuse võitmiseks 5 hajutit. Esimene pakub väärtusi x2, x5, x10 ja x100, teine ​​aga x3, x6, x12 ja x50 ning pakub suurem kordisti suurendamise võimalus. Mõlemas režiimis on rullide kohal näha kordistajate rada ja sellele on kogutud ka vallandavad teemantide hajutid.

A Osta funktsioon mängus võib teatud jurisdiktsioonides juurde pääseda ja see on saadaval 75-kordne kogupanus. Kui lubate, saate järgmisel pöörlemisel kolm kuni viis hajutit.

Laiaulatuslik kaebus:

“Meie teenindusaegade portfell kasvab jätkuvalt uuendusliku sisuga ja meil on hea meel mitmekordistajaga täidetud Wild Boosteri välja juurutada,” ütles Yossi Barzely, kes on Pragmatic Play äriarenduse juht.

… Ta selgitas ettevõtte pressiteates, et nemad [Pragamtic Play] “otsivad alati huvi kõigi maitsete ja eelistustega mängijate jaoks ning soovivad näha, kuidas mängijad sellele mängule reageerivad.”

Gibraltaril asuva pakkuja muljetavaldava portfelli viimane täiendus Metsik võimendaja järgib oma põhjamaadest inspireeritud pealkirja Power of Thor Megaways, mis käivitati 31. märtsil, ja ühineb tipptegijaga Hunt Kuld ja pööraselt edukas John Hunteri sari.

LatAm kasv:

Uue mängu väljaandmine toimub vaid mõni päev pärast seda, kui mitut toodet sisaldav teenusepakkuja on veelgi laiendanud oma jalajälge Ladina-Ameerikas, olles kokku leppinud online-kasiino ja spordiennustuse operaatoriga kolme vertikaalse integreerimislepingu Estelar Bet teenindusaegade, live-kasiino ja virtuaalsete sporditoodete jaoks.

Tulekul:

Mängijad võivad eeldada, et Pragmatic langeb järgmise tabamuse, Ujuv Dragon Hold & Spin, partneri stuudio Reel Kingdom viisakalt, 15. aprillil. Suure volatiilsusega videopesa pakub maksimaalselt 5000x võitu koos Hold & Win funktsiooniga ning hajutab, mängib metsa, kordajaid, lisakeerutusi ja palju muud!