Pragmatic Play käivitab Peaky Blinders videopesa


Pragmatic Play on oma teenindusaegade pakkumist täiustanud oma esimese kaubamärgiga Peaky Blinders, mis uurib koos Shelby perega Birminghami süngeid tänavaid.

The 5-rulliga, 3 rida, 20 võiduliini videopesa ilmus koostöös Endemoli säraja koostöös Ühendkuningriigis asuva sõltumatu teletootmisettevõttega Caryn Mandabach Productions, kaubamärgi Peaky Blinders omanik ja tootja.

“Oleme uhked, et laseme välja sellisel ikoonilisel seerial põhineva mängu”

Tuginedes ülipopulaarsele Suurbritannia samanimelisele telesarjale, keskmine / kõrge volatiilsus mäng sisaldab muusikat ja saate tegelasi, sealhulgas Michael Gray, Polly Grey, Arthur Shelby ja Thomas Shelby, filmi patriarh Shelby Birminghami kuritegeliku jõugu perekond ja juht. Need preemiad makske osalus 5x kuni 20x täieliku rea jaoks, samas kui madalapalgalised sisaldavad 10 – A-kaardi sümbolit ja viiest wild-sümbolist on väärt kuni 20x. Loodus ilmub kõikidele rullidele ja asendab mis tahes tavalise palga sümboli, et moodustada kombinatsioon.

Mängu funktsioonid:

“Suurte võitude nimel” mängivad mängijad peaksid püüdma kasShelby kihlveopood“Või”Peaky Blinderi käsul”Modifikaatorid.

Mõlemad neist saavad maanduda mis tahes pöörlemisel. Kui esimene käivitatakse, määratakse kõigile suure palgaga tähemärkidele rahaline summa, millest igaüks on pealkirjastatud ja välja makstud. Viimase funktsiooni käivitamisel makstakse välja kõik võiduread, misjärel tekib respin, kusjuures kõik ekraanil olevad tähemärgid või wildid muudetakse täiendavaks väljamakseks samaks sobivaks sümboliks.

Mõlema lisakeerutamisrežiimi käivitamine toimub siis, kui Peaky Blinders boonuse sümbol maandub rullidele 1 ja 3, enne kui kumbki modifikaatoritest maandub rullile 5. Muutja määrab, millise lisakeerutuste režiimi mängija saab. Muudetud funktsioonid püsivad kogu programmi vältel boonusring.

Ettevõtte pressis, Pragmatic Play’i kaubandusdirektor, Melissa Summerfield, ütles …

“Peaky Blinders märgid meie esimene kaubamärgiga pealkiri, koostöös Endemol Shine’iga, ja oleme uhked, et laseme välja sellisel ikoonilisel seerial põhineva mängu.

„Sellise väljakujunenud telesaadete frantsiisi ümber on olnud väga põnev sisu välja töötada ja ootame huviga, kuidas meie fännid kogu maailmas selle vastu võtavad. Seda pole vaja vahele jätta! “

Brasiilia turg:

Uus kaubamärgiga pesa tuleb mitme toote sisu pakkuja Brasiilia turul debüüdi kannul, sõlmides koostöölepingu Curaçao peakontoriga online-hasartmängude ja meelelahutusettevõttega Betmotion. Sisulepingu kohaselt saab Pragmaticu kogu portfell Brasiilia juhtiva operaatori juurde.

Fännid võivad teenuseosutajalt oodata järgmise uue tiitli väljaandmist, Libahundi megateede needus, 3. septembril suur volatiilsus teenindusaeg sisaldab salapäraseid sümboleid, rullide modifikaatoreid ja sümboliuuendustega täiendavaid keerutusi koos võimalusega võidud üle 40 000 korra.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga