Pragmatic Play käivitab Iiri-teemalise pesa


Pragmatic Play on täiustanud oma kiiresti kasvavat mängude portfelli Wild Wild Richesiga, mis on septembrikuu neljas ja viimane väljaanne. Ja kuigi Püha Patricku päev kestab märtsini, pole iirlaste natuke õnne jaoks kunagi liiga vara!

See asub lopsakal heinamaal, mida ümbritseb valge piirdeaed ja raamib vikerkaar 5-rulliga, 576 võiduliini veebipesa on täis funktsioone ja a 96,77 protsenti RTP.

Progressiivne jackpot:

Mängimise ajal on mängijatel ülesanne koguda rullidele boonuseid ja hajutussümboleid, samas kui võitude avamiseks peavad nad maandama paar Wildi sümbolit kahele esimesele rullile, enne kui nad leiavad Raha hajumine või Boonuse hajumine kolmandal rullil. Igal rahapuisturil on määratud väärtus kuni 25-kordne panus või kolme jackpoti, Mini, Major ja Mega väärtused.

Lisakeerutuste režiimi käivitamine toimub siis, kui mängija maandab boonushajumise. Kui see juhtub, antakse mängijatele miinimum 10 lisapööret. Lisakeerutuste režiimi ajal kuvatakse Raha kogumise funktsioon jääb aktiivseks.

Suure võidu potentsiaal:

Ettevõtte pressiteates ütles Pragmatic Play kaubandusdirektor Melissa Summerfield, kommenteeris uut versiooni, öeldes …

Metsikud metsikud rikkused võtab klassikalise lõbusa teema ja lisab rohkelt funktsioone täis lõbu, kuna panustajad otsivad rullidelt suuri võite.

“Meie tegevuskava toodab jätkuvalt põnevat sisu meie fännidele kogu maailma turgudel ja me ei saa oodata, millal meie operaatorpartnerid selle vastu võtavad.”

Uus, suur volatiilsus veebipesa liitub hiljuti välja antud Star Bountyga juhtiva mitme toote sisupakkuja teenindusaegade portfellis, mis on suutnud pidevalt kasvu jätkata.

Slots maastik:

Uuenduslik arendaja toodab praegu kuni neli uut online-mänguautomaati kuus ja kogu selle portfell, mis sisaldab mitmekesist valikut reaalajas kasiino- ja bingotooteid, on saadaval ühe API integreerimise kaudu.

Fännid võivad oodata Pragmaticu zombiteemalist pesa Metsik jalutaja langema 1. oktoobril! Suure volatiilsusega pesaga kaasnevad laiendatud rändavad metsikud lood ja tasuta keerutused ning see peaks mängijad saama kenasti halloweeniks kenasti ettevalmistatud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga