Pragmatic Play annab välja Reel Kingdomi koostöö tulemuse


Pragmatic Play on vahetanud käigud oma hiljuti välja antud zombipõnevikust vähem hirmutavaks, kuid sama põnevaks Iiri-teemaliseks seikluseks Emerald King.

Gibraltari peakontoris asuva mitme toote sisuteenuse pakkuja on uus turule toomine mängu loojaga viimase koostöö tulemusel. Reel Kingdom.

The 5-rulliga, 3-rida, 20 võiduliin videopesa on seatud Smaragdsaarele ja sümbolid koosnevad kümnest – A-kaardi väärtusest, kirssidest, viinamarjadest, kuldmüntide potist ja punas habemega Emerald Kingist endast.

Kasumlikud omadused:

Mängijad leiavad, et suure volatiilsusega mäng on täis funktsioone, sealhulgas a kordaja kordaja, mis aktiivsena mõjutab iga võitu mis tahes mängus. Funktsioonil ainulaadne kordaja suureneb, kui mängija spin ei maksa välja ja võimalus jääb kasutamata. See annab mängijatele võimaluse teenida igal hetkel suur võit!

Veel üks lahe omadus: iga keerutuse ajal võib ükskõik milline viiest rullist dingida ja roheliseks muutuda ning kui see juhtub, siis eriline Mini pesa funktsioon käivitatakse. Ainulaadne omadus toob esile nii palju kui 15 miniautomaati kumbki klassikalises 1 × 3 formaadis ja võidukas võimalus võidab. Kui Mini mänguautomaatide ajal maandub mängija 3 Õnnelikud 7-aastased, lähtestatakse respin, andes mängijatele võimaluse võita kuni 20 000 korda nende osalus.

Uus dünaamika:

Pragmatic Play’i kaubandusdirektor Melissa Summerfield kommenteeris uut pressiteadet ettevõtte pressiteates…

Smaragd King on põnev uus lisand meie slotimängus ja see, mis tänu sellele on olnud võimalik meie tugevad suhted Reel Kingdomiga.

“Nende ülimalt volatiilsed mängud lisavad meie teenindusaegade portfelli täiesti uue dünaamika ja me ei saa oodata, et näha, kuidas meie fännid kogu maailmas selle vastu võtavad.”

Andekate mängude arendajate uus veebipesa on heas seltskonnas, kuna see liitub teenusepakkuja laiema pesade portfelliga, millele on hiljuti lisatud post-apokalüptiline zombipõnevik, Metsik jalutaja.

LatAm laiendamine:

Pragmatic võttis hiljuti kasutusele ka kogu oma teenindusaegade pakkumise, samuti lauamängude kataloogi ja mängude tööriistakomplekti, Suurenda, elame koos Kolumbia operaatori Zambaga. Sisuleping järgib sarnaseid tehinguid BetMotioniga Brasiilias ja Universal Race’iga kogu piirkonnas ning tugevdab veelgi oma positsiooni reguleeritud Colombia territooriumil.

Tulekul:

Mitut toodet sisaldav pakkuja annab praegu välja kuni viis uut mänguautomaatide tiitlit kuus ja mängijad võivad oodata oma järgmist hitti, Aasia-teemalist 5 lõvi tantsu, kukkuda 15. oktoobril! Uus keskmise volatiilsusega pesa pakub 1024 võiduliini ja maksimaalne võit 2700-kordne panus.



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga