Pragmatic esitles PlayOJO jaoks uut bingotoodet


Mängutööstuse mitme toote sisupakkuja Pragmatic Play on uuendanud oma suhteid SkillOnNetiga, pakkudes Maltal asuva ettevõtte PlayOJO kaubamärgile eritellimusel valmistatud bingotoodet koostöös Briti ITV sarjaga The Masked Singer.

Käivitati 2020. aasta detsembri lõpus, Maskitud laulja bingo ühendab Suurbritannias asuva telekanali ühe populaarseima programmi brändingu ja funktsioonid eksklusiivseks 90 palliga bingotuba.

Mängija väljakutse:

The Masked Singer Bingo ruumi sisenemisel palutakse mängijatel valida mask, mis nende arvates võidaval bingopiletil on Täismaja. Pärast seda muutuvad kõik nende piletid, et näidata maski, mis kajastaks nende valikut.

Kui nende valitud mask sobib täispika maja (te) võitnud piletil kuvatud maskiga, saavad edukad mängijad järgmise mängu mängimiseks tasuta piletid. Maskitud laulja bingo toas on ka a igapäevane “peab minema” jackpot, mille mängija võidab garanteeritult iga päeva lõpuks.

Arenev suhe:

Bingo pragmaatilise mängu asepresident, Claire McDaid, kommenteeris koostööd ettevõtte pressiteates, öeldes …

„Meie partnerlus SkillOnNetiga on äärmiselt tugev ja meil on hea meel teha taas kord koostööd ja luua ainulaadne bingopakkumine. Äärmiselt populaarse kaubamärgi võtmine ja vaid mõne kuuga bingotooteks muutmine oli meeskonna jaoks väljakutse, kuid lõpptoode on uhke.

“Lisavõimaluste lisamine säilitamise suurendamiseks lisab kindlasti mängu populaarsust ja me kõik oleme toote SkillOnNet suhete arendamisel jätkuvalt väga kindlad.”

Tänu Pragmatic Play muljetavaldavale mobiliseerimiskiirusele ja paindlikkusele on ainulaadne bingotoode kontseptsioonist üle läinud rekordajaga.

Muud hiljutised käivitamised:

Lisaks uuele Pragmatic Replay tööriistale, mis võimaldab mängijatel oma 100 parema võidu kordusi üles tuua ja seejärel sotsiaalmeedia platvormidel jagada, on pakkuja ka oma uue hiti pealkirja käivitanud. Voodoo maagia. Uus õudne suure volatiilsusega videopesa näeb mängijaid sisenemas voodoo nõia valdkonda, kes on hõivatud oma jube jookide valmistamisega.

Fännid võivad oodata sisuteenuse pakkuja järgmist uut hitti, Saladuslik Egiptus, et minna otseülekandesse 14. jaanuaril!