Pragmaatilised tilgad Libahundi pesa; lisab BlueOcean Gaming partner


Kiirelt läheneva sügis- ja talvehooaja meeleolu seades on Pragmatic Play lisanud oma portfelli uue põnevuse tiitli; üks, millel mängijad on libahuntide needuses näost näkku kohutava olendiga. Uus pesa kerkib esile pakkuja uue ärilepingu B2B võrguhasartmängutarkvara pakkujaga BlueOcean Gaming.

The suur volatiilsus videopesa pakub max 46 656 võiduliini ja a 6-rulliga, 6-rida võre kus tegevust mängitakse hundihuntide poolt terroriseeritud omapärase Euroopa küla munakivisillutisega tänaval. Kaasahaaravasse keskkonda lisab õudne heliriba, kus on palju selgroog kipitavat ulgumist ja kisa, samuti Megawaysi mehaanik laenult ettevõttelt Big Time Gaming.

“Kuna pimedad ööd hakkavad tagasi pugema, arvame, et see on ideaalne aeg oma õudse uue hiti väljaandmiseks.”

Mis puutub mängu sümbolitesse, siis nende hulka kuuluvad 10 kuni A kaardi väärtused, neli külaelanikku ja hunt. Mängijad peavad võitmiseks loovutama vähemalt kolm omalaadset kaarti, samas kui kahejalgsetel tegelastel kulub sama, kusjuures hundi võiduks on vaja kahte või enamat. Rullidel 2–6 ilmuv pärgament on mängu metsik ja mis tahes tavalise palga sümboli asendajad abiks võitjakombinatsioonide loomisel.

Funktsioonid:

Mängijad, kes maanduvad vähemalt kolme hundi peale, kes ulguvad Kuu boonussümbolid, liiguvad edasi Lisakeerutused ümmargune, kus Libahundid täiskuu all amokki jooksevad. Tavalised hundid asendatakse rünnavate libahuntide sümbolitega ja maandumisel eemaldavad nad ühest väärtuslikust tegelasest 1–5 inimelu. Kui tegelane kaotab kõik viis elu, asendatakse see Libahuntidega ja mängijatele antakse täiendav Spin.

Megawaysi mehaanik:

Pragmaatilise mängu kaubandusdirektor, Melissa Summerfieldütles seda ettevõtte presseri uue pesa kohta …

“Kuna pimedad ööd hakkavad tagasi pugema, arvame, et see on ideaalne aeg oma õudne uus hitt välja anda, Libahundi Megawaysi needus.

„Kombineerides Megaways ™ mehaaniku kaasahaarav gameplay ja põnev teema, me ei saa oodata, et näha, kuidas mängu võtavad vastu nii meie operaatorpartnerid kui ka fännid. “

Pragmaticu uusim võrguautomaatide mäng, mis on ajastatud ideaalselt just siis, kui päevad hakkavad lühenema ja ööd muutuvad pimedamaks, ühineb oma kiiresti kasvava videomänguportfelliga, kus hiljuti lisandus Jungle Gorilla ja Street Racer koos mitme toote sisupakkuja mängudega. kõige esimene kaubamärgiga pealkiri, Peaky Blinders.

BlueOcean sidumine:

Uus põnev videopesa jälgib täpselt Gibraltari peakontori ettevõtte sisulepingut B2B veebikasiino tarkvara pakkujaga. BlueOcean Gaming, selle live-kasiino pakkumise eest.

Vastutab mängude liitmisplatvormi eest GameHub, koos a valge sildiga kasiino tarkvaralahendus, on Sloveenia ettevõttel üle kümne aasta online-mängukogemust.

Ettevõtte pressiteates on Pragmatic Play asepresident Lena Yasir, kommenteeris hiljutist sisulepingut, öeldes …

„BlueOcean Gamingil on selles valdkonnas fantastiline maine ja meil on hea meel oma ettevõttega oma vaatajaskonda laiendada.

“Meie eesmärk on täiustada kaubamärki Pragmatic Play ja pakkuda oma uuenduslikke mänge võimalikult paljudele mängijatele ning meil on hea meel kaubamärgiga koostööd teha.”

Live kasiino kasv:

Möödunud aastal on Pragmatic kinnitanud oma pühendumust majanduskasvule, laiendades oma live-kasiino vertikaali veelgi, lisades oma portfelli nii klassika nagu Baccarat, Roulette ja Blackjack. kiiruse variandid ja lokaliseeritud tooted. Kõik need täiustused on nüüd BlueOcean Gamingu klientidele kättesaadavaks tehtud.

BlueOcean Gamingu tegevjuht omalt poolt Dejan Jovic lisatud …

„Pragmatic Play tipptasemel Live Casino toode on üks populaarseimaid turul ja see on suurepärane lisa meie mitmekülgsele ja elavale pakkumisele.

“Meie klientidele parima võimaliku hasartmängukogemuse pakkumine tähendab sektori kõige uuenduslikumate toodete kaasamist ja me teame, et meie fännid on sellest uuest pakkumisest vaimustuses.”

Järgmisena:

Fännid ei pea kaua ootama, kuni Pragmaticu järgmine põnev pesa langeb. Ultra Hold ja Spin on saadaval alates 9. septembril!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga