Pragmaatilised ja Reel Kingdomi ühised jõupingutused


Kukkumine on ideaalne aeg soojuse suurendamiseks ja Pragmatic Play teeb seda just Ultra Holdi ja Spiniga, mis on viimase hiti pealkiri, mis on välja töötatud koostöös tulevase mängustuudio Reel Kingdomiga.

See kolmerulliline kolmerealine mäng pakub mängijatele klassikalist mänguautomaati, mis järgib keerukust ja järgib varasemat koostööd, sealhulgas Ultra Burn ja Hot To Burn ning liitub pakkuja kasvava teenindusportfelliga.

Mängu funktsioonid:

Mängimise ajal saavad mängijad selle käivitada Extra Spinnid ümmargused kogudes virna kolmest Boonusmündi sümbolid. Kui nad jõuavadHoidke ja keerutage”Ümmargune, väärtus hõbemündid on vahemikus 1-9x panus, samas kuldmündid on väärt panust kuni x20.

Kogu lisakeerutuste vooru jooksul jäävad mündid rullidele samasse kohta ja mängijale antakse kokku kõigi müntide väärtused. Kui teemantraha sümbol juhtub maanduma, võib münt olla väärt korrutatud koguni 500x, mis tooks kaasa suured võidud, mis on kuni 2460x suuremad kui mängija panus.

Ettevõtte pressiteates ütles Pragmatic Play kaubandusdirektor Melissa Summerfield kommenteeris uut versiooni, öeldes …

Ultra Hold ja Spin on veel üks põnev täiendus meie mänguautomaatide pakkumisele, mis annab mängijatele võimaluse laduda rullidele suured mündihunnikud.

“Otsime jätkuvalt võimalusi oma pakkumise täiustamiseks ja partnerlus Reel Kingdomiga on meie portfellile lisanud ainulaadse eelise.”

Septembri teenindusajad:

Uus täiendus on Pragmatic Play teise septembri pakkumine pärast seda, kui kuu alguses käivitati Libahundi Megawaysi suure volatiilsusega needus.

Kindlasti hitt, 6 × 6 videopesa pakub max 46 656 võiduliini, potentsiaal võitudele üle 40 000 korraja funktsioonid, sealhulgas mõistatusümbolid, rullide modifikaatorid ja sümboolse versiooniuuendusega lisakeerutused. Ja muidugi ka Megawaysi mehaanik laenult ettevõttelt Big Time Gaming.

Arendaja kõrval on järgmine Tähe pearaha, suure volatiilsusega ulmeteemaline videopesa, mis pakub suurt võidupotentsiaali ja mille maksimaalne võit on 25 000-kordne panus. Nii et kontrollige seda kindlasti 17. septembril, kui see on mängimiseks saadaval.

Praegu toodab Pragmatic kuus kuni neli uut online-mänguautomaati. Ettevõtte kogu portfell on saadaval ühe API integreerimise kaudu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga