Pragmaatiline väljalase Kolm tärni Fortune ja tindid tegelevad ATG


Selle kuu kolmandaks uueks lisanduseks oma mängude portfellile on Pragmatic Play lansseerinud oma Aasia stiilis mänguautomaadi Kolm tärni Fortune, mis on tulvil Rootsi mänguettevõtte AB Trav och Galopp (ATG) sisutarnetehingu kannul.

5-rull, 3-realine, 10 tasuliini videopesa näeb iidse joviaalset kolmikut Hiina rikkusejumalad, Fu, Lu ja Shou, kes esindavad rikkust, staatust ja pikaealisust, tulevad rullidel kokku, et õnnistada õnnelikke mängijaid, kellel on suured võidud. Kõik kolm jumalat teenivad Laialdased Wilds, täites rullid, Lu 2-l, Fu 3-l ja Shou 4-l, võidukombinatsioonidega.

Suur võidupotentsiaal:

Kui ühe keerutusega kogunevad rullidele kõik kolm jumalat, a respin käivitatakse ja jääb aktiveerituks seni, kuni Wilds jätkub maanduda. Kolm tärni varandus ilmub osalejaid õnnekultuuris ja kuni 500x, lubab arvestatavaid võite.

Kommenteerides uut mängu, Pragmatic Play kommertsjuht Melissa suveväli, kasutas ametlikku pressiteadet, et öelda …

„Kolm tärni Fortune on kahtlemata väärtuslik lisand meie teenindusaegade portfellis.

“Hinnatud teema, laiendavate mägede ja tohutu võidupotentsiaaliga mängijad jälgivad tähelepanelikult iidseid rikkusejumalaid, kes viivad oma rikkused rullidele.”

Rootsi edasipääs:

Nagu mainitud, on mitme toote sisuteenuse pakkuja tindiga tindistanud a tarnetehing , mis näeb kogu selle videote teenindusaegade vahemälu ATGMängijad.

Lepingust tulenevalt saavad Rootsi mänguettevõtte kliendid lisaks arendaja värskeimale väljaandele Star Megaways juurdepääsu ka mõnele selle valdkonna parimatele esinejatele, sealhulgas Pragmaticu auhinnatud tiitlile Wolf Gold.

Praktilise mängu asepresident, Lena Yasir, kommenteeris uut partnerlust …

„Meil on hea meel võtta meie slotimängud kaasa otse ATG-le, kellel on Rootsis tähe maine.

“Kuna ettevõte, kes soovib pidevalt kasvada reguleeritud jurisdiktsioonis, vastas ATG meie ambitsioonidele ja oleme kindlad pika ja eduka partnerluse osas.”

Leping ATG-ga viib tarnija ühe sammu lähemale eesmärgi saavutamisele olla reguleeritud turgudel parimaks mitme toote pakkujaks ning järgib Pragmatise sõnul sarnaseid tehinguid Royal Panda, LeoVegase ja Rumeenia juhtiva operaatori Superbetiga erinevatel vertikaaltel.

ATG kasiino juht, Maria Allmer, lisatud…

„Pragmaatiline mäng arendab jätkuvalt põnevaid ja mitmekesiseid slotimänge ning meil on hea meel pakkuda neid oma klientidele.

“Muljetavaldava tegevuskava ja sujuva integratsiooniprotsessi abil on Pragmatic Play’iga töötamine mõlemale poolele väga hea.”

Pragmatic Play toodab praegu kuni neli uut slotimängu kuus. Ettevõtte kogu portfell on saadaval ühe API-liidese kaudu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga