Pragmaatiline Play avab uue Lõuna-Ameerika temaatilise pesa


Näib, et Pragmatic Play on asjatundlik mitme ülesande täitmine, kuna ta on samal ajal lõpetanud suurema tehingu 888 Holdingsiga ja lansseerinud oma järgmise luksusliku tiitli Aztec Gems Deluxe.

Kadunud asteekide templi otsimisel leiavad mängijad 2018. aasta Lõuna-Ameerika originaalse temaatilise pesa uue “deluxe” versiooni, mis on natuke vähendatud 4 rullilt 3-le ja 9 makseliini lisades samas kütkestava heliriba ja täiustatud graafika.

Suur võidupotentsiaal:

Taustal on Lõuna-Ameerika džunglid keskmine / kõrge volatiilsus video pesa pakub a Raha Respin ümmargune kordajaga ja Õnneratas koos neli fikseeritud jackpotti, Mini, Minor, Major ja Grand, kus mängijad saavad võita kuni 22 500x panus!

Mängu ajal, kui neli sinist Rahasümbolid maanduge rullidele üheaegselt, Raha Respin funktsioon käivitatakse. Rahasümbolid jäävad kleepuvaks, kui mängijad üritavad kuldset raha täita 3 × 3 ruudustik koos sobivate sümbolitega boonuspreemia või juhusliku kordaja võitmiseks, mis määratakse ratta keeruga.

Kiire tempo lõbus:

Pragmaticu kommertsjuht Melissa suveväli, kommenteeris uut pesa ettevõtte pressiteates, öeldes:

„Pragmatic Play’is võime uhkust tunda tööstusharu juhtivate mängude arendamise üle ja tutvustada põnevusega luksusperekonna uusimat liiget, Aztec Gems Deluxe.

„Fännide lemmikute võtmine ja neile kiiretempoliste lõbusate funktsioonide pakkumine hoiab mängijaid kihla on see, mida me teeme, ja ootame pikisilmi tagasisidet nii oma fännidelt kui ka operaatoripartneritelt. ”

Aztec Gems Deluxe “hõlpsasti mõistetav mäng ja võidule keskendunud mehaanika” muudab selle täiuslikuks täienduseks Pragmatic Play kiiresti kasvavale teenindusaegade portfooliole.

Uus mänguväljaanne järgneb uue deluxe tiitli – Great Rhino Deluxe – turule toomisele, millel on Super Respins, kus mängijad saavad võita Mega või Grand jackpotid.

888 tehing:

Nagu mainitud, on auhinnatud B2B toodete pakkuja kokku leppinud ka kokkuleppe Gibraltaril asuva hasartmänguettevõttega 888 osalust mis näevad selle mänguautomaatide ja reaalajas elavate kasiinotoodete turuletulekut ettevõtte lipulaeva internetikasiino kaubamärgis 888casino.com.

Ettevõte, mis toodab praegu kuni neli uut online-slotimängu kuus, on teinud kiire töö tindi eraldamiseks sisupakkumiste jada koos tööstuse juhtidega, sealhulgas Ladina-Ameerika operaatoritega, Universal Race ja SuperBetskoos tarkvaralahenduste tarnijaga Reactive Games, lisades samas oma bingo vertikaali ka online-lotooperaatorile Lottoland.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga