Pragmaatiline Play avab uue džungliteemalise pesa


Kuumad on tema viimase uue partnerluslepingu kontsad ja Pragmatic Play on nüüd esitlenud oma uut mänguautomaadi vabastamist Jungle Gorilla, kutsudes fänne põnevale metsloomade ringreisile.

Mitme toote sisuteenuse pakkuja 5-rull, 3-realine, 20 taseliini videopesa sisaldab optimistlikku heliriba ja kiviraamiga võre, mis on seatud lopsakatesse džunglitesse, mis on täis varemeid, koos langevate lehtede ja lendlevate liblikatega.

Mängu tasusümbolid hõlmavad kivist ja elevandiluust drapeeritud J-A ikoone koos kameeleonide, papagoide, elevantide, tiigrite ja muidugi gorilladega.

“Selle rullipõhise kordaja lisamine muudab iga keerutuse teekonnaks.”

Reelipõhine kordaja:

Ekraani ülaosas asuvad muutuja kordajad, kusjuures iga rull suurendab oma kordajat, kui a gorilla münt maandub sellele. Mängijad, kes on piisavalt julged džunglisse julgustama, võivad saada kasu kordaja väärtusest maksimaalselt 5 korda rullidel.

Massiivne tagastamine on võimalik, kui a Metsik on osa võidukombinatsioonist, kus kordaja väärtus määratakse weeli ülaosas, kusjuures mitme kombinatsiooni sees on mitu metsikut, mis ühendab kõik võidukordistajad.

Hiiglaslik auhinna võimalus:

Ettevõtte pressiteates teatas Pragmaticu kaubandusjuht Melissa suveväli ütles …

Džungli Gorilla on põnev sõit, mis viib mängijad Aafrika seiklusele, mis on täis funktsioone ja hiiglaslikke auhindu.

“Selle rullipõhise kordaja lisamine teeb iga keerutuse teekonnaks ja meil on hea meel lisada see ümbritsev pealkiri meie teerajaja portfelli.”

Naasmine mängija juurde (RTP) siin on 96,57 protsenti ja volatiilsus keskmine, nagu see ekraanil kuvatakse, selles mängus, mis liitub tarnija hiljuti ilmunud väljaandega The Dog House Megaways oma üha kasvavas mänguautomaatide pakkumises koos kõigi aegade mängijate lemmikutega looduseteemaliste tiitritega, Hundigolfja Suur ninasarvik.

PlayOJO käivitamine:

Nagu mainitud, on Pragmatic allkirjastanud ka uue partnerluslepingu, millega nähakse ette, et tema bingotooted on saadaval SkillonNeti toega veebioperaator PlayOJO.

Üks paljudest iGamingu turust haaravamaid pakkujaid pakub lisaks rohketele variantidele pakkuja bingo vertikaalne ka väga konkurentsivõimelisi igapäevaseid jackpotte ja auhindu. Uue kokkuleppe kohaselt saab PlayOJO juurdepääsu Pragmaticu eksklusiivsele, esimesena mobiilile mõeldud mängule Bingo Blast.

Pragmaatiline mäng toodab praegu kuni neli uut võrgumängu mängu kuus. Ettevõtte kogu portfell on saadaval ühe API-liidese kaudu.

Peaky Blinders:

Fännid võivad oodata, et pakkuja loobub oma järgmisest uuest tiitlist, Peaky Blinders, selle kuu 27. päeval. Pragmaatiline esmakordne kaubamärgiga pesa põhineb muidugi samanimelisel Briti samanimelisel telesaatel ning sisaldab Shelby kihlvedude kaupluse boonust, funktsiooni Peaky Blinders Order ja Extra Spinnit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga