Pragmaatiline mängimine toimub nüüd otseülekandes saidil Zamba.com


Mobiilile suunatud mängude sisu arendaja Pragmatic Play on veelgi laiendanud Ladina-Ameerika jalajälge tänu uuele koostööle Colombia operaatori Zambaga.

Hiljuti kokku lepitud partnerlusleping näeb pakkuja kogu teenindusaegade kogu, sealhulgas uusim versioon Wild Walker koos mitme auhinnatud tiitliga, Hunt Kuldja fännide lemmik John Hunteri seeria, mis on tehtud võrguoperaatori mängijatele kättesaadavaks.

“Meie pakkumise suurendamine on kliendibaasi kasvu jätkamiseks ülioluline ning Pragmatic Play teenindusaegade portfellis on uskumatult mitmekesine.”

Lisaks on Colombia operaatoril Pragmatic Play lauamängud pakkumine ja Suurenda tema käsutuses olev mängude tööriistakomplekt.

Viimastel kuudel on mitme toote sisuteenuse pakkuja oma Ladina-Ameerika kohalolekut märkimisväärselt laiendanud, uusim partnerlus on toimunud pärast sarnast lepingut juhtiva Brasiilia operaatoriga BetMotion augusti lõpus ja selle aasta juulis koos operaatoriga Universal Race kogu piirkonnas.

Piirkonna kasv:

Ettevõtte pressiteates Ladina-Ameerika asepresident Pragmatic Play kohta Victor Arias, kommenteeris hiljutist koostööd, öeldes …

“Meil on hea meel tugevdada oma positsiooni reguleeritud Colombia territooriumil Zamba juurde elama asudes.

„Oleme pühendunud oma kohaloleku märkimisväärsele kasvatamisele piirkonnas ja Ladina-Ameerikas võetakse meie tooteid väga hästi vastu. Ootame oma mandri ülespoole jõudmise jätkamist. “

EveryMatrixi sidumine:

Lisaks Kolumbia tehingule hiljuti ka Pragmatic Play käivitas oma otsepakkumise EveryMatrixiga, tehes populaarseid tooteid, sealhulgas hiljutised täiendused Roulette ja Blackjack Azure, samuti Mega Sic Bo, lokaliseeritud Rouelette mängud ja mitmesuguste kasiinoklassikate Speed-variandid, mis on saadaval paljudele klientidele Euroopas ja Ladina-Ameerika piirkonnas.

Samuti kommenteeris uut partnerluslepingut Zamba äriüksuse juht, Santiago Melo, ütles …

„Pakkumise suurendamine on kliendibaasi kasvu jätkamiseks ülioluline ning Pragmatic Play teenindusaegade portfellis on uskumatult mitmekesine.

“Paljude tipptasemel pesadega ahvatlev paljude mängijate demograafia suhtes, viivad nende tooted meie tiitliportfelli uuele tasemele ja me loodame koos pikka ja põnevat partnerlust. “

Uued teenindusajad:

Andekas arendaja uusim mänguautomaatide väljaanne Wild Walkers on saadaval ka nüüd ning see on varustatud laiendatud rändavate metsikute ja tasuta keerutustega ning mängijad peaksid kenasti Halloweeniks ette valmistama.

Fännid võivad oodata Pragmaticu järgmist videopesa “Smaragd King”Langeb 8. oktoobril!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga