Pragmaatiline mäng otsib uues pesas galaktikatevahelist headust


Veebikasiinotarkvara arendaja Pragmatic Play uusim väljaanne Star Bounty viib mängijad missioonile koos motiveeritud kosmosepiraatide meeskonnaga skaleerima galaktikate vahelise pearaamatu, kasutades selles protsessis hästi ära tõsiseid kõrgtehnoloogilisi relvi.

Uus suur volatiilsus, ulmeteemaline videopesa on seatud a 6-rulliga, 4-rida kuusnurkse kujuga võre ja komplektis on sellised funktsioonid nagu Trummeldab, Metsikud korrutajad, Extra Spinnid ja on 4096 viisi võitmiseks.

Mängu sümbolid:

Mängijad leiavad hulgaliselt sümboleid, sealhulgas J-kaardi väärtused, neli kosmosemärki ja neli tähemärki, mida tähistab hirmutava välimusega paar, mis meenutab The Riddicki kroonika nekrutajaid, koos mees- ja naiskütt. Esimene neist on kõige väärtuslikum sümbol, neist kuus väärt 15-kordne panus, samal ajal kui ülejäänud kolm kõrget palka teenivad mängijaid 5 – 10 korda suurem panus.

Kaasahaarav gameplay:

Mängu ajal Tumbling võidab tagage, et keerutused on pikaajalised, ja raketifunktsioon plahvatab rullidel 2, 3 ja 4 juhuslike sümbolitena, muutes need metsikuteks.

Kolme lisakeerutuste sümboli maandumine rullidele käivitab boonusvooru, kus Wilds võib ilmneda koos manusega kordaja x2 või x3. Enne Extra Spinnide algust mängitakse spetsiaalne Respin, kus kõik Extra Spins sümbolid jäävad kleepuvaks.

Täiendavate keerutuste täiendava sümboli maandumine tõmbab Respini uuesti alla, lisades boonusringile ka veel ühe keerutuse. Maksimaalne kordisti võit ulatub sama palju kui x25,920 mängija panus.

Tohutu võidu potentsiaal:

Pragmaatilise mängu kaubandusdirektor, Melissa Summerfield kommenteeris uut mängu ettevõtte pressiteates, öeldes …

Tähe pearaha viib mängijad tähtedevahelisele teekonnale, et tähtede seas tohutuid võite võita. Futuristliku teema, fantastiliste funktsioonide ja tulusa boonusvooruga on sellel kõik koostisosad, et olla meie portfelli järjekordne tipptegija.

“Jätkame paljude teenindusaegade väljaarendamist ja meie muljetavaldav tootmise määr annab tunnistust kogu meeskonna tööst Pragmatic Play’is.”

Gibraltari ja Malta peakorteriga arendaja mitmekesise mänguportfelli viimane täiendus, Star Bounty, järgnes hiljutisele väljaandele Ultra Hold & Spin, mis on välja töötatud koostöös Reel Kingdom, kõrgel volatiilsusel Needus Libahunt Megaways, mis sisaldab põnevat mehaanik aastast laenul Suur aja mängimine.

Live-kasiino:

Selle kuu alguses teatas Pragmatic ka ametlik turule toomine Roulette ja Blackjack Azure, selle uued täiendused Live Casino vertikaalasendisse. 9. septembril käivitas arendaja 6 uut Blackjack Azure’i lauda, ​​millele järgnes veel kaks 23. septembril pluss pärast seda veel 2 kõrge panusega tabelit.

Blackjacki tabelites on mitu kohta, varajasi otsuseid, “Deal Now”, “Auto-Stand” ja palju muud, mis kõik on juba saadaval Pragmaticu portfellis. Lisatakse ka üks Roulette Azure’i tabel.

Saadaval nii laua- kui ka mobiiliversioonis HTML5, uued täiendused edastatakse ja edastatakse 43 laua maht, tipptasemel Pragmaatiline Play Live Studio, mis avati 2019. aasta aprillis Rumeenias Bukarestis.

Uuenduslik arendaja toodab praegu kuni neli uut online-mänguautomaati kuus ja kogu selle portfell, mis sisaldab mitmekesist valikut reaalajas kasiino- ja bingotooteid, on saadaval ühe API integreerimise kaudu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga