Pragmaatiline mäng laseb koerad välja


Koerainimesed rõõmustavad, Pragmatic Play on tagasi toonud kõik armsad tegelased oma 2019. aasta hittversioonist The Dog House, kuid koos Megawaysi makeoveriga.

Selle arendaja esimese koerakeskse tiitli täiustatud versiooni äärelinna naasvad mängijad ei pea muretsema, kuna ainus suurem muudatus on laiendatud mänguala, mis on vajalik 6 rull Megawayd on üles seatud. Populaarset mehaanikut kasutatakse Big Time Gaming (BTG) litsentsi alusel. Vastasel juhul 117 649 makseliini järge sisaldab kõiki elemente, mis aitasid muuta originaali nii populaarseks, kui ka mõnda uut põnevat.

Sümbolid ja omadused:

Mängusümbolite ülekandmine esimesest osast padjakate 10-ga plaatide, luude, kaelarihmade ja nende jumalike pudi-padi, sealhulgas mopside, takside, rotveilerite ja armsa Shih Tzusega. Ja kuigi väärtusi on natuke alandatud, võiduvõimalused on suurenenud, millel on nüüd väärt esmaklassilisi koerte sümboleid 1,5 kuni 7,5x.

Naasev Metsik, koerte maja sümbol, mis ilmub rullidele 2, 3, 4 või 5, võib asendada kõike muud kui hajumine. Kui metsik sümbol maandub, võib seda teha koos a-tähega juhuslik kordaja x2 või x3. Ja kui võidukombinatsioonis on osa rohkem kui ühest metsikust, lisatakse ülejäänud (te) le kõik kordajad (kui neid on).

Nagu sümbolid, Koertemaja Megaways‘Omadused on sarnased originaaliga, välja arvatud mõned väikesed erandid. Esimene neist on koera käpa hajumise sümbolid, mis võivad ilmuda igas asendis. Maandumine vähemalt kolme päästiku jaoks boonusmäng kus mängijad valivad kummagi Sticky Wilds keerutab või Vihmasadu Wilds keerutab, millest kumbki pole uuesti käivitatav.

Endine pakub vähem keerutusi, 7 versus 15, kuid neil on suurem võidupotentsiaal, kuna mängijad saavad võita kuni 12 305 korda nende panus.

Mängijatele, kes pigem ei oota kolme või enama hajumise ilmumist, antakse ka võimalus osta tasuta keerutusi.

Megawayde erinevus:

Ettevõtte pressiteates teatas Pragmatic Play kaubandusjuht Melissa suveväli, kommenteeris koeramaitsvat pealkirja, öeldes:

Koertekodu Megaways ™ on uus põnev tiitel ühe meie parimate tulemustega tiitlite kohta, Koerakodu. Megaways ™ mehaaniku lisamisega meie kunstiliselt viimistletud mängumängule saavad mängijad olla rohkem kui kunagi varem.

“Kuna meie teenindusaegade portfell kasvab muljetavaldava kiirusega, on nii mängijatel kui ka operaatoritel nüüd mitmekesine valik tiitleid, mille vahel valida ning ootame huviga, kuidas fännid kogu maailmas meie viimase lisa saavad.”

Uus videopesa a-ga 96,55 protsenti RTP liitub mitut toodet hõlmava sisuteenuse pakkuja hiljutise väljaandega Aztec Gems, mis mõlemad täiendavad Pragmatici “üha mitmekesisemat” pesaportfelli.

Tulekul:

Fännid võivad oodata ka tarnijat esimene kaubamärgiga pesa, Peaky Blinders, mis peaks ilmuma 27. augustil. samanimelise Briti samanimelise telesaate põhjal näitavad 5-reelises, 3-realises pesas saate tegelased ja mõned põnevad funktsioonid.

Ettevõte, mis toodab praegu kuni neli uut veebimänguautomaati kuus, on teinud kiiret tööd tindiga sisupakkumiste jada koos tööstuse juhtidega, sealhulgas Ladina-Ameerika ettevõtjatega, Universal Race ja SuperBetskoos tarkvaralahenduste pakkujaga Reactive Games, lisades samas oma bingo vertikaali ka online-lotooperaatorile Lottoland.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga