Pragmaatiline mäng laiendab Lottolandi partnerlust


Pragmatic Play on taas ühendanud jõud online-loteriifirmaga Lottoland, pärast seda, kui teatas, et operaatori mängijatele on peatselt saadaval tema turuliider bingotoode.

Kahel Gibraltaril asuval ettevõttel on juba olemas suhted, Pragmaticu slotimängude portfell on otsehalduri juures. Nüüd saavad Lottolandi kliendid ühtse API-liidese kaudu juurdepääsu tarnija bingopakkumisele, mis hõlmab mängu 30, 50, 75, 80 ja 90 palli variante.

Eksklusiivne pakkumine:

Lisaks viiele erinevale variandile on arendaja algne pealkiri, Bingo lööklaine, integratsiooni osaks on ka sisekujundus ja selle aasta aprilli lõpus käivitatud tegevus.

Ametlikus pressiteates teatas Pragmatic Play kaubandusjuht Melissa Summerfied, ütles …

„Meil on hea meel arendada oma partnerlust Lottolandiga, lisades oma laiaulatuslikule pakkumisele tipptasemel bingo toote.

“Bingo vertikaali võrku juhib väga kogenud meeskond ja toode on varustatud paljude funktsioonidega, sealhulgas BOGOF, Roll-On, Multi-Stake, XTG, aga ka vestluse hostiteenusega.”

Bingo lööklaine:

Klassikalise mängu uus versioon, pealkiri pakub kaasahaaravaid visuaale ja suure kiirusega mängu. mobiil-esimene mäng on keskmiselt kolm kuni neli korda kiirem 90-palli bingo variant muutes selle ideaalseks liikvel mängimiseks. Lisaks pakub see kohandatavat UX-i ja UI-d ning tagaruumi tööriista, mis on intuitiivne ajakava koostamiseks ja analüüsimiseks.

Kommenteerides ka tugevnenud suhteid, Lottolandi tegevjuht, Nigel Birrell, lisatud…

„On fantastiline, kui ühendame taas jõud Pragmatic Play mänguga ja meil on hea meel lisada selle põnev bingo vertikaalselt meie ulatuslikule pakkumisele.

“Lottolandis on meie kliendid kõige tähtsamad ning püüame alati pakkuda neile parimaid saadaolevaid tooteid.”

Pragmatic Play toodab praegu kuni neli uut slotimängu kuus. Ettevõtte kogu portfell on saadaval ühe API-liidese kaudu.

Uus väljaanne:

Hoidke oma silmad lahti Pragmaticu viimase väljaande jaoks, Drago varanduse juveele, väga kõikuv, draakoniteemaline pealkiri, mis pakub 1600 võiduvõimalust koos Dragon Super Spin boonusfunktsiooni, tasuta keerutuste ja boonusostuvõimalusega.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga