Pragmaatiline mäng ja Reel Kingdom loovad uue Ultra Burn slotimängu


Pragmaatiline mäng ja Reel Kingdom on jälle käes. Need kaks on loonud järjekordse online-slotimängu, tuues rullidele soojuse. Viimane pealkiri Ultra Burn annab mängijatele tulise kogemuse koos leekide ja puuviljadega. Pealkiri on kahe ettevõtte teine ​​koostöö, mis ilmus vaid üks kuu pärast brändide esimest mängu Hot to Burn.

Mängu kohta:

Kui olete laadinud Ülipõletus, toob mäng esile rullid, mille taustal on leegid ja puuviljad ruudustikul. Leiad kirsid, sidrunidja apelsinid. Seal on suur X sümbol sama hästi kui 7 s, tähed, baaridja mustikad.

Veebipõhine pesa on klassikalises stiilis, pakkudes suurt volatiilsust ja a 96,62 RTP. Kõik võidud korrutatakse panusega rea ​​kohta ja boonusvõidud korrutatakse kogupanusega.

Pragmaticu kommertsjuht Melissa Summerfield kommenteeris uut mängu, öeldes: “Ultra Burn on veel üks põnev lisand meie kasvavale mänguautomaatide portfellile. Mängul on traditsiooniline tunne ja tohutu võiduvõimalus ning see võib potentsiaalselt olla üks kuumimaid mänge. ”

Liitumine kuumaga põletamiseks:

Mais Pragmaatiline Mäng ja Reel Kingdom lasi välja Hot to Burn, mis on partnerluse esimene mäng. Pealkiri pakub viit rulli ja viit tasuliini, millel on kvaliteetne tuline element. Mängijad saavad rulle keerutada ja teenida kuni 1000x algpanus. See veebipõhine slotimäng pakub ka klassikalist slotimängu ja sisaldab seitset sümbolit, mis aitavad mängijatel kena auhindu võita.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga