Pragmaatiline mäng Congo Cashi käivitamiseks; partnerid EGT Digitaliga


Uue partnerluse EGT Digitaliga kontserdil jätkab Pragmatic Play mullide tootmistempot uude aastasse, andes neljapäeval, 21. jaanuaril välja oma 2021. aasta neljanda uue tiitli Congo Cash.

Koostöös Las Vegases asuva kolmanda osapoole mängude kujunduse ja sisu pakkujaga Metsik vöötmäng, 5 rulliga videopesa, mis viib mängijad troopilise džungli ekspeditsioonile, pakkudes neile seda 432 võimalust võita.

“Täidetud ääreni jackpotide ja tasuta keerutustega.”

Mängijad vajavad oma jalutussaapaid, et liikuda selles tihedas džungli keskkonnas, kus leidub metsloomi, eksootilisi loomi ja suuri potentsiaalseid võite. Ja kus mängimise ajal on nii Kongo sularaha ja Liblikas sümbolid võivad teenida mängijatele ühe märkimisväärse rahalise auhinna, mis ilmub rullide kohal asuvatel juveelidel.

Seiklusrohke gameplay:

Samuti esiletõstetud Kongo sularaha on kolm jackpotit, sealhulgas Minor, Major ja Grand, pakkudes lisaks ohtralt seiklusi täiendavate keerutuste režiim, mida saab aktiveerida, kui kolmik Hajumine rullidele ilmuvad sümbolid.

Uus videopesa teeb kõikjal 8-100 lisamängu mängijatele kättesaadav ning kui see on ammendatud, lõpeb lisamäng ja mängija naaseb põhimängu juurde.

Troopilise maitse:

Pragmaatilise mängu ettevõtluse arendusdirektor Yossi Barzely ütles seda uue mängu kohta…

“Ehkki praegu võib olla keeruline reisida, ei takista see mänguautomaatide saamist meie ahvatlevas uues tiitlis troopikast tõeliselt maitsta, Kongo sularaha.

“Täidetud ääreni jackpotid ja tasuta keerutused, on mängijatel kõik võimalused džunglist lahkuda, kui taskud on täis ütlemata rikkusi. “

Congo Cash lisab pakkuja ulatuslikku teenindusaegade portfelli koos hiljuti ilmunud hittidega Mysterious Egypt ja Voodoo Magic.

EGT sidumine:

Samal ajal kasvab Bulgaaria iGamingi tehnoloogiaettevõte oma kohalolekut iGamingi turul veelgi EGT Digital on sõlminud uue partnerluse ettevõttega Pragmatic Play, mis aitab hõlbustada ühendatud sisu tippplatvormi loomist.

Lepingu kohaselt asutas Sofia peakontor, mis on osa Euro Games Technology (EGT) rühmintegreerib oma hiljuti käivitatud platvormi jaoks teenusepakkuja mitme toote pakkumise, sealhulgas teenindusajad, live-kasiino, bingovariandid ja kraapekaardid.

Suur pakkumine:

Integreerimisse kuuluvad Pragmatic Play laiaulatuslik mänguportfell, mis sisaldab selliseid auhinnatud tiitleid nagu Hunt Kuld, Mustang Gold ja John Hunter ning asteekide aare, aga ka uuemad kanderaketid, Great Rhino Megaways, The Dog House Megaways ja Wild Walker. Kõigile nendele ja muudele mängudele on nüüd edukalt juurdepääs EGT Digitaliga platvormi saadaoleva sisu suurendamine.

Uut partnerlust kommenteerides on EGT Digital’i tegevjuht Aleksander Botov, ütles …

„Pragmatic Play ainulaadne portfell on oluline osa ühendatud sisu tippplatvormi loomisel. Meil on selle partnerluse sõlmimisel enam kui hea meel ja usume pakkuja oma mitme toote pakkumine aitab meil veelgi suurendada oma kohalolekut turul. “

Uue sidumise kaudu saavad EGT Digital’i mängijad juurdepääsu mitmekülgsele pakkumisele, kuna Pragmatic Play portfell toob kaasa rohkem kui 200 lisatasu ning lai valik bingovariante ja live-kasiinot. Kõik mängud on loodud toimima kõikidel platvormidel, sealhulgas tahvelarvutites ja mobiilseadmetes ning lauaarvutites, mistõttu on see kohustuslik pakkumine.

Vastastikku kasulik partnerlus:

Ühe API integreerimise hõlbustamiseks on partnerlus a mõlema ettevõtte peamine strateegiline samm, tugevdades nende positsioone reguleeritud turgudel, samal ajal ka kasvule keskendumise uuendamine.

Pragmaatilise mängu kommertsdirektor, Melissa Summerfield, jagas ka oma vaatenurka uue sidumise kohta…

„EGT Digital on selles valdkonnas kiiresti kasvav nimi ja oleme rõõmsad, et saame neile oma sisu pakkuda.

Kui püüame laiendada oma kohalolekut reguleeritud turgudel, on meie jaoks tohutult oluline leida partnereid, kellel on samad eesmärgid. Ootame selle partnerluse kaudu kogetavat kasvu. “