Pragmaatiline käivitab võidusõiduteemalise veebipõhise mänguautomaadi


Kuumad kannad viimasel kommertstehingul ja Pragmatic Play on käivitanud oma uusima online-pesa Street Racer, andes mängijatele võimaluse oma mootorid palava suvepäikese käes tööle panna!

See 5-rulline, 4-realine video pesa pakub suur dispersioon tegevus, kus käputäis autojuhte võistleb Vegase ribal suurte auhindade nimel. Taaselustatud, 40 palgaliini mängul on ka 96,52 protsenti RTP toetades selle adrenaliiniga töötavat tänavasõiduvõistluse teemat.

“Kõrge oktaanarvuga teema ja võidavad tohutud auhinnad”

Mängu sümbolid:

Mängijad leiavad The Stripilt mitmesuguseid ikoone, näiteks Pariisi õhupall, Eiffeli torn ja majesteetlik MGM Lõvi, mängu sümbolid hõlmavad aga viit võidusõitjat, kes lisatasud, Firefly, Alpha, Bolt, Ignite ja Aur. Viimane valitseb kõrgeimalt, temaga viis on palgarea väärtuses 10x panus. Järgmisena on reas kaart ülikondadest, briljantidest, klubidest, südametest ja labidatest, mis moodustavad tavapärasest suurema osa.

Mängu üksikasjad:

Mängijad, kes maandavad rullidele kolm Extra Spin sümbolit korraga, käivitavad progressiivne boonusmäng mis võimaldab neil keerutamise alustamiseks valida oma lemmikdraiveri.

Jooksul boonusvoor, iga kord, kui kolm tasuta mängu sümbolit maanduvad, tasandavad mängijad taseme ja lisavad täiendavaid keerutusi, mis muudab rullide juhi sümbolid nii, et neile oleks võimalik maksimaalselt võita 2000 korda suurem panus.

Kaasav teema:

Pragmaatilise Play kaubandusjuht Melissa suveväli kommenteeris uut väljaannet, märkides:

„Street Racer on meie mänguautomaatide portaali dünaamiline ja põnev lisa. Selle kõrge oktaanarvuga teema ja võidetavate tohutute auhindade korral hoiab selle tegevus mängijaid oma koha peal.

„Meie arengukava on keskendunud valdkonnas juhtivate teenindusaegade meisterdamisele, mis tekitavad nii mängijate kui ka operaatorite elevust. Street Racer’i teema ja ümbritseva mänguviisiga – see uus pesa oleks suurepärane võimalus operaatori portfelli taaselustamiseks. ”

Pragmatic toodab praegu ühte valdkonna juhtivaid sisuteenuse pakkujaid kuni neli uut veebipõhist mängu kuus, lisaks laiaulatuslikule reaalajas kasiinole, mis edastab moodsatest, äsja ehitatud stuudiodest Bukarestis, ja bingo tooteid oma mitme vertikaalse pakkumise kaudu. Gibraltari ja Malta peakontoriga ettevõtte täielikule portfellile pääseb juurde ühe API-liidese kaudu.

Suur Rhino Deluxe:

Peagi on populaarse Great Rhino sarja fännidel hea meel teada saada, et mängu kolmas iteratsioon, Suur Rhino Deluxe, langeb edasi 30. juuli! Uus 5 × 3 pesa annab mängijatele võimaluse võita kaks jackpotti ja järgneb Great Rhino Megaways, mis vabastati aasta varem.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga