Pragmaatiline käivitab Great Rhino Deluxe ja lisab LatAm sidumise


Pragmatic Play on juulis avaldanud neljanda mänguauto Great Rhino Deluxes, jätkates samal ajal LatAmi laienemist operaatori Universal Race kaudu.

Kuu pauku kokku pannes uus 5-rull, 3-realine video pesa on kolmas iteratsioon populaarses Safari saagas, mis algas Suure Rhino, seejärel Great Rhino Megawaysiga.

Klassikalise fännide lemmiku võtmine ja uuenduslike uute funktsioonide lisamine võimaldab meil jätkata põneva frantsiisi kasvamist. ”

Lisaks meeliülendavale heliribale ja tugevatele visuaalidele on ka keskmine volatiilsus deluxe väljaanne sisaldab rohkesti Aafrika elusloodust ja potentsiaalseid võite 6000 korda suurem panus!

Mängu sümbolid:

Mis puutub mängu sümbolitesse, siis seal on Q-A tavalised, lisaks flamingod, hüäänid, krokodillid, gorillad ja gepardid. Ja seekord on vägev ninasarvik on kõigist tavalistest sümbolitest kõige väärtuslikumja väärtuses viiekordne panus 20x. Teenivad Metsik on Kuldne ninasarvik, mis maksab välja kahesuguse summa või kuni 25 korda viie sarnase sümboli eest. See asendab ka kõiki muid sümboleid, välja arvatud haju. Hajumine, muide, esindab Akaatsiapuu.

Suur jackpot:

Kui mängijad otsivad Serengeti küljest rikkusi, vallandavad nad mängu ühe kahe funktsiooni – Super Respin, lastes samal keerutamisel vähemalt kaks täis münti mürisevat Reino sümbolit täis. Iga täiendava ninasarviku kohta, mis boonuse ajal rullidele maandub, a 2x kordaja on lisatud. Kui mängijal on õnn täita kõik 15 positsiooni ninasarvikuga, antakse talle 500x Suur jackpot. Maksimaalne kordajavõit siin saavutab Pragmatise sõnul x6,242!

Samal ajal autasustatakse mängijaid kolme hajumissümbolite maandumisega rullidele 2, 3 ja 4 10 ekstra keerutust. Tembeldamise ajal Extra keerutuste režiim, iga kord, kui ninasarv sümbol maandub, kogutakse see. Lõplikul keerutamisel lastakse kõik kogutud ninasarvikud juhuslikes kohtades rullidele, võimaldades võita märatsevaid võite.

Kaasahaarav kogemus:

Pragmaatilise mängu kommertsjuht Melissa suveväli, kommenteeris uut videopesa väljaannet ametlikus pressiteates, öeldes:

„Suur Rhino Deluxe on uusim lisa meie kasvavale tiitlitele, mis kuuluvad Suure Reino vihmavarju alla. Klassikalise fännide lemmiku võtmine ja uuenduslike uute funktsioonide lisamine võimaldab meil jätkata põneva frantsiisi kasvamist.

„Jätkame oma käsitöö viimistlemist ja püüame luua kõigi meie tiitlite jaoks ümbritsevaid mänguautomaadielamusi ning Great Rhino Deluxe pole erand. Ootame huviga, kuidas seda nii meie fännid kui ka operaatoripartnerid vastu võtavad. ”

Pragmatic toodab praegu ühte valdkonna juhtivaid sisuteenuse pakkujaid kuni neli uut veebipõhist mängu kuus, lisaks laiaulatuslikule reaalajas kasiinode pakkumisele, mis edastatakse tipptasemel, äsja ehitatud stuudios Bukarestis, ja bingotoodetele selle mitme vertikaalse pakkumise kaudu.

Universaalse võistluse sidumine:

Koos Rhino kollektsiooni uue põneva luksusväljaandega on juhtiv sisuteenuse pakkuja võtnud oma täieliku mitme tooteportfelli otseülekandena koos Ladina-Ameerika operaatori Universal Race’iga.

Lepingu tingimuste kohaselt pääseb operaator juurde Pragmatic Play täislahendusele, mis sisaldab esmaklassilist mänguautomaatide portfelli, Live kasiinot, lauamänge, kraapimiskaarte ja peatselt saabuvat Virtuaalne sport pakkumine.

Mitme vertikaalse lähenemisviisi abil on teenusepakkuja viimasel ajal suutnud kiiresti laieneda Ladina-Ameerikasse, tehes selles piirkonnas arvukalt „terviklahendusega” tehinguid.

Mitme vertikaalse pakkumine:

Asepresident LatAm pragmaatilise mängu eest, Victor Arias, kasutas sisutehingu kommenteerimiseks ametlikku ettevõtte pressiteadet, öeldes:

„Meil on hea meel allkirjastada see põnev kaubandusleping Universal Race’iga, kui tahame laieneda Ladina-Ameerikas.

“See on olnud Pragmatic Play püsiv kasvuperiood, midagi, mis on olnud võimalik tänu meie tootevaliku jätkuvale laienemisele, ja midagi, mida loodame jätkata pikka aega.”

Universal Race’i tegevjuht, Henry Tapia, lisatud…

„Meil on hea meel allkirjastada Pragmatic Playga leping, mis näeb meie ette täielik mitut vertikaalset pakkumist.

“Nende laiaulatuslik tootevalik võimaldab neil turul silma paista ja tahame näha, kuidas kliendid nende tooteid vastu võtavad.”

Asteek Gems Deluxe:

Järgmine uuendusliku arendaja jaoks Asteek Gems Deluxe, ilmub eeldatavasti edasi 5. august. Fännid võivad oodata algse Lõuna-Ameerika teemalise pesa “deluxe” versiooni Asteekide kalliskivid, mis ilmus 2018. aastal, et pakkuda täiustatud graafikat ja segavat heliriba koos Raha Respins, a Õnneratas ja a Suur jackpot.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga