Positiivsed avaldused Las Vegas Sands Corporationi kohta


Ameerika Ühendriikides ja arvukad tööstuse analüütikud on ennustanud, et Sheldon Adelsoni (pildil) hiljutine lahkumine 87-aastaselt peaks Las Vegas Sands Corporationi lähitulevikku vähe tõsiselt mõjutama.

CDC Gaming Reports’i loo kohaselt suri Adelson esmaspäeva õhtul oma kodus Lõuna-Californias pärast seda, kui ta oli Las Vegase peakontoris asuva kasiinoettevõtte esimehe ja tegevjuhina üle 30 aasta. Bostonis sündinud ärimees asutas väidetavalt 1988. aastal Las Vegas Sands Corporationi ja kasvatas seejärel ettevõtte üheks valdkonna suurimaks tegijaks, kelle aastane kogutulu oli regulaarselt üle 13 miljardi dollari.

Sobiv asendaja:

Adelson suri väidetavalt mitte-Hodgkini lümfoomiga seotud tüsistustesse ainult neli päeva pärast meditsiinipuhkuse võtmist ja ajutiselt ametisse asetada Makedoonia president Las Vegas Sands Corporation, Rob Goldstein, kes vastutab kogu ettevõtte eest. CDC Gaming Reports ennustas, et see kokkulepe jääb lähikuudel tõenäoliselt muutumatuks ja viitas Carlo Santarelli alates Deutsche Bank Securities Incorporated kirjeldades ajutist ülemust kuirohkem kui lihtsalt hästi varustatud‘ettevõtte juhtimise jälgimiseks.

Lõdvestunud reaktsioon:

Tundus, et investorid olid selle arvamusega uudisena nõus Adelsoni möödumist nägi väidetavalt New Yorgi börsil noteeritud ettevõtte aktsiate hind jäävad peaaegu muutumatuks 56,63 dollarile. See tähendab, et Las Vegas Sands Corporationi turuväärtus, millel on kaks hasartmängusõbralikku kinnisvara Las Vegases, ning arvukalt analoogseid kohti Aasia turismikeskustes Macaus ja Singapuris, jääb 44 miljardist dollarist põhja pool.

Pärimisstsenaariumid:

Väidetavalt määrati Goldstein 2015. aastal pärast Nevada ettevõtte ridadesse astumist Las Vegas Sands Corporationi presidendiks umbes 20 aastat varem ja mitmete muude kõrgemate juhtimisülesannete täitmine. Morgan Stanley mänguanalüütik Thomas Allen väidetavalt öeldi, et 65-aastasest võib nüüd saada ettevõtte alaline juht, kuigi laiema Adelsoni perekonna liige, näiteks finantsdirektor Patrick Dumont võiks valida ka selle kriitilise postituse täitmiseks.

Sulge ühendus:

Väidetavalt selgitas Allen, et Dumont on abielus Sivan Ochshorn, kes on Adelsoni teise naise tütar, Miriam Adelsonja on viimasel ajal suurendanud oma avalikku isikut ettevõtte juhtmeeskonnas. Lisaks märkis analüütik väidetavalt, et Adelson otseomanduses vaid umbes 9% aktsiatest Las Vegas Sandsi korporatsioonis koos enamus tema perekonna 57% osalusest kontrollib tema 75-aastane abikaasa ja mitmed seotud usaldusfondid.

Väidetavalt ütles Allen CDC Gaming Reportsile …

“Üle aja, me ei oleks üllatunud, kui näeksime a Adelsoni perekonna liige võtab ühe neist rollidest üle, konkreetselt koos finantsdirektori Patrick Dumontiga, kes on loogiline potentsiaalne kandidaat. “

Rahulikud väljavaated:

Väidetavalt kuulutas Allen ka, et ta ei usu, et Las Vegas Sands Corporation läbib “mõttekas varude loovutamine“ja loodab, et ettevõtte kvartalidividendid, mis on käimasoleva koroonaviiruse pandeemia tõttu ajutiselt peatatud, makstakse välja ennistati alla 2019. aasta taseme kui sellega seotud bilanss näitab paranemise märke.

Aasia tähelepanu:

Vaadates veelgi kaugemale tulevikku ja Macquarie Securities mänguanalüütik Chad Beynon väidetavalt ütles allikale, et ta ootab Las Vegas Sands Corporationi keskendumistAasia turgudel sealhulgas Macau ja Jaapan, kus ettevõte teeb koostööd kohalike omavalitsustega“.

Beynon teatas väidetavalt…

“Adelson oli ka tunginud maismaal asuvad kasiinod USA suurtel turgudel nagu New York ja Texas ja loodame, et see filosoofia jätkab ka edaspidi. ”

Aomeni manöövrid:

Brendan Bussmann, Las Vegases asuva konsultatsioonifirma valitsusasjade direktor Globaalse turu nõustajadväidetavalt nõustus selle arvamusega, täpsustades, et ootab kasiinoettevõttelt keskendunud endiselt Aomenile kuna see töötab oma Sands Cotai keskuse rajatise 2,2 miljardi dollari suuruse ümberkujundamise lõpuleviimiseks ja praeguse hasartmängukontsessiooni pikendamiseks üle järgmise aasta piiri.

Bussmann ütles väidetavalt CDC Gaming Reportsile …

Aasia on ettevõtte jaoks jätkuvalt suurim kasvuvõimalus. Kuigi Macau kontsessiooniprotsessi kohta on jätkuvalt küsimusi, pole ükski ettevõte Cotaisse investeerinud rohkem kui Las Vegas Sands Corporation osaliselt tänu visioonile, mida Adelson turule nägi. ”

Tuvastatav lahknemine:

Kuuldavasti selgitas Bloombergi uudisteteenistus et Goldsteini suurenenud mõju võis juba ilmneda, kuna Las Vegas Sands Corporation selle hiljuti avaldas oli spordiennustuse äri käivitamise võimaluste üle aruteludel. See tähendaks väidetavalt suurt muutust alates spordiennustuse platvormi loomisest mis hõlmab veebi- või mobiilikomponenti oleks vastuolus Adelsoni pikaajalise vastuseisuga iGamingi kõikidele vormidele.

Kindel tulevik:

Kuigi praeguseks ja David Katz finantsteenuste ettevõttelt Jefferies väidetavalt ütles CDC Gaming Reports, et taloodab, et lähiajal peaks muutusi olema väheLas Vegas Sands Corporation ei muuda oma praegust suunda ega alusta suurte projektidega.

Kuuldavasti luges Katzi avaldust…

“Juhtkond [at Las Vegas Sands Corporation is] kindel ja stabiilne ja tegevusprofiil on vaieldamatult tugev. ”