Positiivne ennustus ettevõttele Crown Resorts Limited


Konservatiivsem finantsprofiil, mida praegu hoiab Austraalia kasiinooperaator Crown Resorts Limited, peaks teatavasti võimaldama ettevõttel oma tulevase Crown Sydney arenduse jaoks paremini oodata eeldatavat aeglast äritegevuse algust.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on see ülemaailmse krediidirationi agentuuri Fitch Ratings arvamus, kuna see kinnitas eile kasiinoettevõtte BBB hinnangut, mis põhineb peamiselt Perthi ja Melbourne’i linnade olemasolevate kinnisvara paljutõotaval sisemaisel väljavaadel .

Kavatsuse kehtestamine:

Crown Resorts Limited kulutab umbes 1,5 miljardit dollarit, et tuua oma 75 lugu Kroon Sydney sadama äärde Barangaroo linnaosa Austraalia suurimas linnas. Ettevõte täpsustas varem, et loodab, et suudab selle aasta lõpuks avada Uus-Lõuna-Walesi kinnistu koos 350 hotellitoa ja VIP-kasiino sisaldab valikut ligi 500 mängulauda, ​​mis pakuvad baccarati, ruleti ja blackjacki meelelahutust.

Alandamine:

Allikas teatas siiski, et kuue tärni areng sünnib väidetavalt kohalikus kasiinomaastikus, mida hiljuti koroonaviirusega seotud katikud laastasid, samas kui kohalik omavalitsus sõlmis mais konkureeriva operaatori The Star Entertainment Group Limitediga kokkuleppe. keelata elektrooniliste mänguautomaatide pakkumine vähemalt 2041. aastani.

Optimistlik väljavaade:

Sellest hoolimata Fitchi hinnangud väidetavalt selgitas, et Crown Resorts Limited on end seadnud selleks, et pärast oodatudpühendumus oma bilansi tugevuse säilitamiseleLõplikust dividendist loobumise ja hiljutise üleostmise kaudu 700 000 dollarit uutes võlakohustustes ”häiretega toime tulla ja oma kohustusi täita. ”

Väidetavalt luges Fitch Ratings’i avaldust…

„Crown Limitedi võime seiskamise tagajärgi neelata, jätkata oma Crown Sydney kinnisvara ehitamise rahastamist ja viia oma võimendus ühe aasta jooksul reitingu andmise suuniste piiridesse. saanud konservatiivsest finantsprofiilist kasu kuna ta lahkus oma rahvusvahelisest ärist. See pearuum võimaldab Crown Limitedil ka neelavad eeldatava aeglasema alguse oma Sydney premium kasiinos, kuna VIP nõudlus on endiselt tagasihoidlik rahvusvaheliste reiside piirangud ja majanduslangus Austraalias järgmise paari aasta jooksul. “

Kauge sõltuvus:

Ehkki Crown Sydney eeldatav tulek tuginemine väärtuslikele väliskülalistele võib praeguses koroonaviiruse poolt laastatud kliimas ohtu kujutada, teatas Fitch Rating, et see strateegia väidab lisaks, et see strateegia lõppkokkuvõttes kasulikuks osutuda kui tema kroon Melbourne ja Crown Perth kaasmaalased on suures osas muutunud siseriiklikule suunitlusele pärast seda, kui politsei arreteeris 2016. aastal 16 ettevõtte töötajat Hiina.

Fitchi hinnangud kuulutati teadaolevalt…

“Koronaviiruse vastu võitlemiseks on kehtestatud piiripiirangud VIP-i tulud jäävad lähitulevikus madalaks. Sellele vaatamata on see kõikumine olnud minimaalne mõju grupi üldistele tulemustele sest VIP-tulud moodustasid 2016. aastast vähem kui 25% kontserni normaliseeritud tuludest. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga