Portugali pakt Playson Limitedile


Malta online-kasiinomängude arendaja Playson Limited teatas, et allkirjastab lepingu, mille eesmärk on pakkuda mängijatele Portugali ees asuva domeeni Bet.pt kaudu üle 60 videosaagi kogu portfelli.

Sliema peakontor kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et kohapeal litsentseeritud iGamingi operaatori Bet Entertainment Technologies Limited tindiga sõlmitud leping laiendab veelgi oma kohalolekut Portugali turul ja võimaldab Bet.pt-i punkeritel nautida selliseid mänge nagu Solar. Tempel, kuldraamat: Symbol Choice ja Clover Riches uuendused, samuti selle aegumatute puuviljade ja funky puuviljade rea online-videopesade sari.

Arendaja rõõm:

Lars Kollind, Ettevõtluse arendusjuht Playson Limited, selgitas pressiteadet, et kaasata tuleb ka uus Portugal Bet.pt integreerides oma ettevõtte täieliku komplekti veebikasiinode kaasamise tööriistu, sealhulgas selle Turniirid, Mängufilm ja Tasuta keerutused uuendused, mis aitaksid tõsta mängijate hoidmise määra.

Loe Kollindi avaldust …

„Meil on hea meel käivitada Bet.pt, [which is] kahtlemata üks Portugali silmapaistvamaid operaatoreid. Mitmekesiste põnevate mängude portfelli ja kõrgelt arenenud kaasamisriistade komplekti kõrval oleme valmis pakkuda põnevat mängukogemust Bet.pt’i üha suurenevasse mängijabaasi. ”

Tuntud partner:

Omalt poolt ja Gabino OlivieraBet Entertainment Technologies Limited tegevjuht teatas, et tema firma onelevil”, Et saaksime nüüd pakkuda videopesa Playson Limitedilt, mida ta kirjeldas kui„asutatud mängude pakkuja maailmatasemel tootepakkumisega. ”

Oliviera avaldus loeti …

„Playson Limitedi ümbritsev mängukomplekt on tugev lisa meie kataloogi ja selle uuenduslik säilitusriistade valik on suurepärane edasiminek. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga