Pokkeri prof Mike McDonald osaleb WSOT-is


Eelmisel kuul toimus kõigi aegade esimene World Series of Trading (WSOT), mis on maailma suurim krüptorahaga kauplemise sündmus. Seeria lõpetas 31. augustil ja seal nägi mitu meeskonda, kes võistlesid kõige esimesena, kes finišeerisid nimekirja tipus. Mike McDonald, tuntud pokkeriproff, osales ürituse meeskonnas, olles sarja silmapaistev esineja.

Seeria üksikasjad

Kauplemisvõistlusel reastatakse osalejad nende kasumi / kahjumi suhte alusel. Võistlejad kasutasid Bybit, Singapuris asuv kauplemisplatvorm, et konkureerida. Meeskond eesotsas McDonald sai võistlusel nõuda kolmanda koha saavutamist.

Pärast ürituse lõppu rääkis McDonald sellest kogemusest, märkides, et krüptoga kauplemise ja pokkeri mängimiseks on vaja mitmeid oskusi. Ta kommenteeris, et paljud pokkerimängijad on head finantsalaste otsuste langetamine eemaldades emotsioonid. See on oskus, mis sobib hästi ka kauplemisel.

Nii nagu pokkeris, peab ka kaupleja seda oskama teha arukaid otsuseid kui tegemist on krüptorahaga kauplemisega. McDonald tõi välja, et mõnikord võivad hinnad dramaatiliselt langeda või katusele põrkuda ja peate saama vastavalt käituda.

Suur sündmus

Uus WSOT oli võistlejate seas üsna populaarne, võistles 135 võistkonda. Kokku osales 12 368 inimest. Ürituse tulemuseks oli krüptorahana kokku 1,27 miljoni dollari suurune auhinnafond. Kümme parimat meeskonda said väljamakse.

Oma edu tõttu naaseb krüptorahaga kauplemise maailmaseeria järgmisel aastal. Üritust on plaanis korraldada kaks korda aastas.


pokercryptocurrencywsotworld kauplemissarja krüptorahaymike mcdonaldLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga