PokerStarsi staadioniseeria pakub mängijatele auhinnaraha 52 miljonit dollarit


PokerStars lõpetas hiljuti oma staadioniseeria, kus online-pokkerituba maksis auhinnaraha üle 52 miljoni dollari. See oli ühendatud summa pärast kogu tegevuse lõppu. See arv suureneb, kui viimane võimalus mängitakse 16. augustil, Staadioniseeria järelpidu. Sellel sündmusel on veel üks miljon dollarit + garanteeritud!

Staadioniseeria üksikasjad:

PokerStars käivitas Staadionisari 5. juulil ja üritusi jätkus kogu kuu vältel kuni augusti alguseni. Viimased sündmused algasid 2. augustil ja lõpevad kõigest kaks päeva hiljem. Võistelda said mängijad kogu maailmast, kus amatöörid ja profid võtsid arvesse raha lootuse lootust.

Graafik oli täis veebipokkeritooteid koos üritustega 8-max vorming, PKO, 6-max, sügav pinu ja veel. Operaator pakkus välja kolme astme ja kaks turniiriliiki, eelvooru ja finaali. See oli huvitav formaat ja mängijad valisid selle, kui nad sarja jooksul pärast võistlust üritasid.

Sarja osana Staadioniseeria suurfinaal 5200 dollarit oli turniir, mida kõik ootasid. Üritus garanteeritud 5 miljonit dollarit auhinnarahades koos parimate mängijatega, kes on valitud koju minema, koos suure auhinnaga finaallauas finišeerimise eest.

Lõpuks lõpetaks turniir kolmepoolselt. Maxime Chilaud võtaks kolmanda koha ja teeniks veidi üle 570 000 dollari Vlad Stojanovic läheks teiseks, teenides veidi üle 553 000 dollari. Fernando Viana võtaks kõigepealt, teenides 721 235 dollarit.

Pärast pidu:

Justkui seeriast ei piisaks, PokerStars korraldab ka järelpidu. Staadionisari pärast pidu toimub neljal üritusel, sissemaksetega 1,10, 11, 109 ja 105 dollarit. Mängijad leiavad, et nendel üritustel on garanteeritud auhinnafondid 100 000, 250 000, 500 000 ja 1 miljon dollarit vastavalt.

Mängijad saavad siseneda etappidesse ja teenida koha finaali, kus jagatakse suuri auhindu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga