PokerStars teatas kodumängude pakkumise muudatustest


PokerStarsi kodumängude programm on mängijate seas populaarne tänu võimalusele seadistada mänge pere ja sõpradega. Kodumängude pakkumise suurendamiseks on PokerStars nüüd lisanud mitmeid muudatusi, sealhulgas mobiilsidevõimalusi ja ka teisi variante. Klientide tagasiside aitas veebipokkeri brändil otsustada uuendustesarja lõpule viia.

Uued variandivalikud ja mobiil:

Mängijad on juba mõnda aega palunud PokerStarsi luba Kodumängud mobiilseadmete kaudu. See võimalus on nüüd saadaval enamiku Androidi seadmete jaoks. Need, kellel on iOS-seade, leiavad järgmise paari nädala jooksul võimaluse mängida mobiili kaudu.

PokerStars otsustas lisada ka rohkem variante, et mängijad saaksid sõpradega veelgi rohkem mänguvõimalusi luua. Cardchat.com andmetel eemaldas bränd vähem populaarsed vormingud ja lisas seejärel uusi mänguvõimalusi, näiteks Showtime Hold’em, Fusion, 6 kaardi Omaha ja paljud teised.

Mängijad saavad uusi variante leida nii kodumängude rahamängudest kui ka turniiride sektsioonist. Mängijad saavad hõlpsasti valida variandi ja alustada sularahamängu või turniiri, pakkudes perele ja sõpradele koodi.

Kodumängude raames tehti ka täiendusi, sealhulgas ka turniiride korraldamise viis. Kasutajad saavad valida nelja turniiri ajakava vahel, sealhulgas Hüper- ja aeglane vormingud. Hyper-sektsioon pakub kolmeminutilisi tasemeid, aeglane versioon aga 15 minutit taseme kohta.

Meeskond koos Playtechiga:

Uudised Kodumängud muudatused saabuvad vaid mõni päev pärast seda PokerStars teatas uue lepingu Playtechiga. Online-kasiinomängude arendaja tutvustab eranditult oma uut Spin & Win live-rulettmäng PokerStarsi kaubamärgi .eu ja .com saitide kaudu.

Spin & Win versioon rulett on viimane pealkiri liitumiseks mitme lauamängude perega Playtech. Bränd otsustas mängu käivitada PokerStarsi kaudu kui peamist sammu brändiga jätkuvas partnerluses.


mobileonline pokerpokerstarshome gamespoker variandidLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga