PokerStars lõpetab PACOOPi, liigub sel nädalavahetusel NJCOOP-i


PokerStars on just lõpetanud Pennsylvania meistrivõistlused online-pokkeris (PACOOP) ja nägi iga-aastaste pokkeriturniiride sarjast suurt edu. See oli PACOOPi teine ​​kord, mille avastamiseks oli palju tegevusi. Nüüd, kui PA-sari on läbi, keskendub online-pokkeri platvorm nüüd New Jersey versioonile.

PACOOPi üksikasjad

The PACOOP toimus 19. septembrist kuni 5. oktoobrini. Garanteeritud auhinnaraha kogusumma oli veidi suurem kui sissejuhatav seeria, mis saabus kell 1,5 miljonit dollarit. Kuna aga nii palju pokkerimängijaid võistles, liikus sari napilt mööda 2 miljonit dollarit välja antavate auhindade osas. Peaaegu kõik üritused täitsid oma kvoodi, kusjuures PokerStarsil tuli vaid lühike summa ülekatetena välja mõelda.

Sel aastal oli kavas 50 üritust. Põhiturniir oli suur hitt, pakkudes a 200 000 dollari suurune auhinnafond. 1013 võistlustööga suurenes auhinnafond väärtuseni 283 640 dollarit.

NJCOOP

Nüüd, kui PACOOP on läbi saanud, saab PokerStars keskenduda NJCOOP. Nad pakuvad New Jerseys sama suurepärast sarja, millel on mõned erinevad erinevused. New Jersey versioon algab 10. oktoobril ja jätkub 26. oktoobrini. Tuleb 1 miljon dollarit kogu auhinnafondi rahas 54 üritust. Kuigi auhinnaraha on madalam kui PA, on ürituste arv veidi suurem.

NJ ajakava pakub natuke rohkem vaheldust kui Pennsylvaniast leitud mängijad. Seal on nii tavalised NLHE üritused kui ka turbovalikud ja lühikese käega lauad. Graafikus on veelgi progressiivsemaid nokaude koos Badugi ja H.O.R.S.E.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga