PokerStars ja Yggdrasil loovad online-kasiino sisu


Just sel nädalal teatati, et Yggdrasil on sõlminud uue sisulepingu PokerStarsi kaubamärgiga. Arendaja pakub oma auhinnatud portfelli PokerStarsile, Ühendkuningriigi klientidel on juurdepääs nii slotikategooria tipppealkirjadele kui ka teistele kasiinomängudele.

Partnerluse üksikasjad:

PokerStars võib nüüd kiidelda kvaliteetsete Yggdrasili mänguvõimalustega, sealhulgas Jumalate org ja Sahara ööd. Tehing algab PokerStars lähiaastatel paari nädala jooksul turule tuua paljude teiste mängudega slotimänge.

Punkt-com turud käivitavad mängud koos võimalustega Hispaanias, Rootsis, Rumeenias, Itaalias ja Taanis. PokerStarsi kasiino on üsna populaarne ja see aitab Yggdrasil saada täiesti uus mängijate vaatajaskond.

Yggdrasili tegevjuht Fredrik Elmqvist kommenteeris uut tehingut, öeldes: “See on Yggdrasili jaoks verstapostiks sisuleping ja me tunneme rõõmu PokerStarsi koostööst.

“See on üks suurimaid ja tuntumaid kaubamärke tööstuses ning see tehing võimaldab meie portfellil jõuda laialdase ülemaailmse vaatajaskonnani paljudes peamistes reguleeritud jurisdiktsioonides.”

Uus sisu lansseeritakse:

Koos uue tehingu väljakuulutamisega Yggdrasil on hõivatud uute mängude turuletoomisega. Just eelmisel nädalal kuulutas arendaja välja jalgpalli hiilguse debüüdi. Sellel pesal on viis rull- ja 25 makseliini, mis kajastavad kõige populaarsemat mängu Euroopas.

Uus pealkiri sisaldab All Stars ekstra keerutab koos kleepuvate metsikutega ja palju muud. Mäng tähistab teist korda, kui pesa avati pärast jalgpalli sportimist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga