Pokerstars.es mängude fuajee täiustamiseks


Hispaania turudebüüdi realiseerides on Stakelogic teinud koostööd juhtiva online-pokkeri, spordi- ja kasiinooperaatori Pokerstarsiga, käivitades oma tipptehnoloogiaga mängud koos The Stars Groupile kuuluva veebipokkeri saaliga.

Hollandi veebikasiinotarkvara arendaja õlirikas tiitel, Must kuld megaväid, läheb esimesena Hispaaniasse elama pokerstars.es. Funktsioonirikas mäng, mis kasutab Megawaysi mängumootor Austraalia võrguautomaatide arendaja Big Time Gaming (BTG) rendileandmine annab mängijatele võimaluse saada naftaärimeheks hetkega kuni 14 400 korda suurem panus. Iga keerutus paneb Megawaysi kaskaadrullid tegutsema 117 649 võidu teed.

Pärast esialgset turule toomist on Hollandis asuva tarnija täielik klassikaliste ja tänapäevaste videomänguautomaatide portfell, sealhulgas viimati välja antud pealkirjad nagu Bandiitide äikese link, Kuum 7 Hold & Spinja fantaasiateemalised, Imedemaa metsikud.

Edasine kasv:

Stakelogicu tegevdirektor Stephan van den Oetelaar kiitis, et neil on Hispaania turul debüüdi „üks piirkonna suurimaid kasiinobrände” debüüdi üle, Stakelogicu tegevdirektor Stephan van den Oetelaar kiitus Pokerstarsiga seotuks kui läbimurdelepingust. nende pidev laienemine reguleeritud turgudel Euroopas ja mujal. Tegevjuht ütles ettevõtte pressiteates, et nad jätkavad oma positsiooni tugevdamist kasvaval turul, alustades ka teiste partneritega.

“Usume, et meie klassikalised teenindusajad ja videomänguautod kõlavad Hispaania mängijatega hästi kokku, pakkudes põnevust ja meelelahutust iga keerutamise juures. Meie lai valik mänge tagab ka kõigi mängijate meeldimiste ja eelistuste rahuldamise – lühidalt, pakume kõigile midagi. “

Nõutav arendaja:

Kuigi Stakelogic oli veel 2014. aastal asutatud suhteliselt noor ettevõte, on ta teinud kiiresti tööd üheks kõige nõudlikumaks iGamingi arendajaks turul. Selle mängudes on ühendatud intensiivne graafika ja autentne heli arenenud mehaanika ja nutika matemaatikaga, luues mängijatele köitva kogemuse. See hõlmab ka erinevaid boonusfunktsioone veelgi suurem võidupotentsiaal.

Sellel arendajal on neli hasartmängulitsentsi ja enam kui 15 jurisdiktsioonis sertifitseeritud mängud, Superpakk ja Mega superpakk lubage mängijatel iga kord keerutada oma panus kahekordseks, andes samas võimaluse käivitada üks mängu boonusfunktsioonidest, mis võib viia uskumatult suurte väljamakseteni.

Uus pesa vabastamine:

Hispaania debüüt on Stakelogici ülimalt populaarse klassikalise mänguautomaatide sarja viimase täienduse kannul Kuum jokker. 5 × 4 rulliga, 40 võiduliiniga mäng on varustatud a boonusfunktsioonide kolmik, sealhulgas lisakeerutused, pakkudes ka kolm individuaalset RTP (tagasi mängija juurde) versiooni.

Mängijad tunnevad põhimängus nostalgiat, kus rullidele satuvad mitmesugused puuviljad ja seitsmesed sümbolid. Käivitamine täiendavate keerutuste boonus juhtub siis, kui kolm, neli või viis Tähe hajumise sümbolid tilk. See, kui palju lisakeerutusi antakse, sõltub funktsiooni aktiveerinud Scatteride arvust, kus mängijad teenivad 10, 20 või 30 lisamänguvastavalt.

Suurenenud võidupotentsiaal:

Lisaks juhuslikult maandumine Joker Wild sümbolid, mis asendavad kõik sümbolid, välja arvatud Scatterid, annavad mängijatele võimaluse maandada suurem arv võidukombinatsioone.

Pakkudes mängijatele veelgi põnevust, Gamble funktsioon lubab võimalus korrutada võidud x4-ga, kusjuures mängijad otsustasid mängida kas kaardi värvi või ülikonna järgi. Kui nende oletus on õige, korrutatakse mängija võit vastavalt x2 või x4-ga. Vale arvamise korral näevad nende võidud aga saamata.

Laiaulatuslik kaebus:

Lauding seda kui “villiline klassikaline mäng, mis ühendab retro pesa parimad küljed kaasaegse videopesaga tõeliselt põlevate võitude edastamiseks, “ütles van den Oetelaar, et mängijad” otsivad kahtlemata tasuta keerutuste boonust ja juhuslike metsikutega, kes võivad igal hetkel rullidele maanduda, on iga pöörde puhul tohutu ootusärevus. “

Ta teatas, et nad tunnevad kirglikult huvi klassikaliste mänguautomaatide vastu ja et Hot Jokeris on mäng, mis “pakub ületamatut kogemust, mis meeldib nii harrastajatele kui ka tavalistele mängijatele”.