PokerStars Bounty Builder High Roller pakub auhinnaraha 1 miljon dollarit


Sel nädalavahetusel on online-pokkerimängijatel kohtumine. Parima reitinguga veebipokkeriplatvorm PokerStars suurendab pühapäevase Bounty Builder High Roller ürituse eelvooru. 16. augusti väljaandel on 1 miljoni dollari suurune auhinnafond ja see toimub kahe päeva jooksul. Sissemakse on 530 dollarit ja igale mängijale antakse ürituse alguse ajal 25 000 žetooni. Koguge sissemakseid mängijate väljavõtmisel ja nautige kena väljamakse lisaks sellele, mida on võimalik raha teenimisega teenida!

Ürituse üksikasjad:

Rulood Pühapäevane Bounty Builder High Roller saab olema 125/250 / 30a ja läheb üles iga 20 minuti järel. 1. päev kestab kaheksa tundi ja hiline registreerimine on avatud veidi alla nelja tunni. Mängijatel lubatakse kuni kaks kordusregistreerimist, kui esimest sisseostu ei toimu.

Igal online-pokkerimängijal on minimaalne halastus 125 dollarit. Muidugi kasvab see summa, kui mängijad võtavad välja teised konkurendid. Niisiis, kui teil õnnestub mängija, kellel on suur kogutud halastusmees, välja lüüa, siis saate selle, mis neil oli. Mängijad, kes pääsevad edasi võistlusse, saavad oma auhinnale lisaks teenida lisaraha 1 miljoni dollarine tagatud bassein.

Selle sündmuse jaoks on saadaval ka satelliidid, mis muudab mängijate sisenemise palju odavamaks. Mõne satelliidi hind on kõigest 22 dollarit, mis on palju madalam kui 530 dollarine esialgne sisseost. Parim variant satelliitide jaoks on sel pühapäeval, kui Mega Sats toimub. Nende komplekt pakub üritusele viisteist kohta, üks vähemalt 25 kohta.

Edukas staadioniseeria:

Pühapäevane sündmus saabub vaid mõni päev pärast seda, kui PokerStars lõpetas oma eduka Staadioniseeria. Maksmine rohkem kui 52 miljonit dollarit auhinnaraha, staadioniseeria algas 5. juulil ja pakkus sündmusi augustisse. Ajakava sisaldas mitmesuguseid üritusi PKO-dega, sügavaid stäkke ja palju muud.


online pokerpokerstarsknockoutbountypokerstars bounty builder high roller



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga