PointsBet USA tindib Indianapolis Coltsi partnerlust


Austraalia veebipõhine kihlveokontor PointsBet Holdings Proprietary Limited teatas tehingu allkirjastamisest, mille tulemusena on tema PointsBet USA tütarettevõttest saanud National Football League (NFL) Indianapolis Coltsi frantsiisi ametlik spordiennustuspartner.

Melbourne’i peakontor teatas neljapäeva ametlikust pressiteatest, et kokkulepe võimaldab Ameerika alluval kasutada Indiana meeskonna intellektuaalomandit ja kaubamärke “kõigi erinevate digitaalsete varade seas”, et aidata parandada oma sponsorlusvõimalusi ja kaubamärgi nähtavust.

Indiana osalus:

Johnny Aitken teenib ettevõtte tegevjuht PointsBet USA ja ta kasutas pressiteadet, et taon vaimustuses’Leppinud kokku partnerluses Indianapolis Colts, mis on 68-aastase ajaloo jooksul kaks korda võitnud Super Bowli. Lisaks teatas ta, et tema ettevõttel oli juba sarnane liit Indiana Pacers Rahvusliku Korvpalliliidu (NBA) esindaja enne NFL-i kirjeldamist kuisuurepärane organisatsioon‘ koos ‘tohutult kirglik fännibaas. ”

Lugege Aitkeni avaldust …

“PointsBet USA on ainus spordikaart, millel on partnerlussuhted nii Pacersi kui ka nüüd Coltsiga ja me oleme selle üle äärmiselt uhked. Indiana on fantastiline spordiriik ja see, mille oleme tähtsustanud. Ootame Indiana spordiennustajate teenimist ka sel hooajal, nüüd koos Indianapolis Colti suurepäraste partneritega, isikupärase platvormi abil, millel on ületamatu kiirus ja kasutusmugavus. “

Laiendatud eelised:

Aitken täpsustas, et PointsBet USA peab lisaks hakkama asuma programmi sponsorina Ametlik Colts Podcast, mida levitatakse meeskonna erinevate digitaalse meedia varade kaudu reklaamimiseks selle lai valik leviala ja rahalisi panuseid. Ta kuulutas, et kihlveokontor hakkab lisaks seda pakkuma Rahva võimendaja reklaam Indianapolis Coltsi fännidele, lubades samal ajal neid eksklusiivsetele mobiilirakenduse tõukemärguannetele juurdepääsuks tavahooaja mängude jaoks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga