PointsBet teeb koostööd Detroit Pistonsiga


Ülemaailmne spordikaartide operaator PointsBet on teinud koostööd Rahvusliku Korvpalliliidu (NBA) Detroit Pistonsiga, saades Michigani meeskonna määratud spordiennustuspartneriks.

Tehingu tingimuste kohaselt kasutab Colorado spordipood täiel määral Pistonsi IP-d, logosid ja märke ning piiratud mängusiseseid, ringhäälingus nähtavaid digitaalsete siltide võimalusi. Lisaks kuvatakse PointsBeti kaubamärki Kolvid.com, koos meeskonna mobiilirakendusega, samal ajal kui selle kampaaniaid tutvustatakse NBA eelseisval hooajal regulaarselt Detroit Pistonsi sotsiaalkanalites.

NBA tähejõud:

Teadaanne sisaldas järgmist kolmekordne NBA kõigi tähtede Richard “Rip” Hamilton (pildil paremal) PointsBeti meeskonnale. Pennsylvania põliselanik mängis liigas 14 hooaega, millest üheksa olid Detroit Pistonsi koosseisus.

Hamilton, kes aitas meeskonna viia järjestikusele idakonverentsi finaalturniirile, NBA finaalturniirile, Pistonsi parimale frantsiisiajaloo rekordile (hooaeg 2005–06) ja 2004. aasta NBA meistrivõistlustele, on kaubamärgi suursaadik operaatori Detroitis ja Michiganis asuvatele spordiennustustoodetele, kui see valmistub Kesk-Lääne osariigi spordipanuste ja veebimängude jaoks käivitamine jaanuari keskel.

Michigani spordiennustused:

PointsBet USA tegevjuht Johnny Aitken, öeldi ettevõtte pressiteates…

„PointsBetil on hea meel teha koostööd Pistonsiga, olles kooskõlas esmaklassilise organisatsiooniga, mida toetavad eriti kirglikud fännid.

“Oleme uhked, et suurendame oma investeeringuid Detroit ja suurem Michigan spordikogukond pärast Detroiti tiigritega jõudude ühendamist mullu juulis. Michigan on fantastiline spordiriik ja me ootame seda põnevusega võimalus peagi teenida Michigan spordiennustajad konkurentsitult kiire ja kasutusmugavusega isikupärastatud platvormil, nüüd koos nii Pistonsi kui ka kaubamärgi suursaadiku Rip Hamiltoniga – nii kollegiaalse kui ka professionaalse taseme meister, kelle tööeetika ja meeleolukas stiil kehastab PointsBeti filosoofiat. “

Veebipõhiste spordipakkumiste operaator väidetavalt teeb seda võimendada Hamiltoni teadmisi korvpallist, pöörates erilist tähelepanu Detroiti linna spordiõhkkonnale, et viia tema ainulaadne ülevaade kokku PointsBeti peamiste pakkumistega. Hamiltoni lisamine täiendab ettevõtte eesmärki pakkuda oma klientidele kõige kvaliteetsemat ja põhjalikumat spordiennustuse kogemust.

Hamilton ütles …

“Minu armastus Michigan ja linn Detroit pole saladus. Mul on uskumatult hea meel liituda PointsBeti meeskonnaga ja aidata spordi parimatele fännidele kiireima ja kvaliteetsema spordiennustuse pakkumine.

Detroit spordisõpradele meeldib see, mida PointsBet pakub, näiteks rakendus, mis on spetsiaalselt kohandatud nende toetatavatele meeskondadele, samuti maailma enim panustamisvõimalused, sealhulgas kuni 1000 turgu NBA mängu kohta. Ainulaadsed tooteomadused, nagu nende nimi A Panus ja PointsBetting platvormid, on lisaks pluss ning PointsBeti rakendus on uskumatult kiire ja väga hõlpsasti kasutatav. Mida mitte armastada? Sea end valmis, Michigan – ‘Jah, härra’!”

Veebiturg:

Varsti pärast turu avanemist Michiganis on osariigi spordiennustajatel väidetavalt juurdepääs PointsBeti parimale spordipanuste rakendusele.

Vahepeal saavad spordifännid ettevõttest osa võtta PointsBet Pick 6 tasuta mängitav väljakutse. The võistlusstiilis mäng annab kogu USA spordisõpradele võimaluse võita 25 000 dollarit iga nädal!

2020. aasta veebruaris sõlmis PointsBet mitmeaastase partnerlussuhte NBA-ga, muutes ülemaailmse spordiennustuse operaatoriks NBA volitatud spordiennustuse operaatori. Tehing tähistas ettevõtet esimesena professionaalse spordiliigaga USA-s