PointsBet Holdings Proprietary Limited tervitab spordi tagasitulekut


Austraalia veebikirjutaja PointsBet Holdings Proprietary Limited on teadaolevalt vastu võtnud uudiseid, et kaks tema kodumaa rahva populaarseimat spordiliigat kavatsevad jätkata tegevust enne selle aasta teise kvartali lõppu.

Interneti-hasartmängude uudiste domeeni iGamingBusiness.com teate kohaselt peaks Austraalia Riiklik ragbiliiga (NRL) koronaviiruse põhjustatud peatamisest välja tulema alates homsest, veelgi suurem Austraalia jalgpalliliiga (AFL) peab platsile naasma alates 11. juuni.

Edukas algus:

Teadaolevalt kasutas Melbourne’i peakontor PointsBet Holdings Proprietary Limited hiljutist suhtlust raputa neid taastekkeid ja paljastada, et tema puhasvõit operatsioonidest Ühendriigid ja Austraalia esmaspäevani kestnud 55 päeva jooksul oli peaaegu tabanud 12,18 miljonit dollarit, mis oli ümberkaudsetest vaid pisut üle 1% madalam 12,31 miljonit dollarit see oli broneeritud terveks kolmeks kuuks kuni märtsi lõpuni.

Koroonaviiruse tagajärg:

iGamingBusiness.com teatas, et Põhjas Territoorium, Colorado ja New Jersey litsentseeritud kihlvedude valmistaja täpsustas lisaks oma kodumaist PunktidBet.com.au operatsioon oli kogunud tulusid veidi rohkem 11,98 miljonit dollarit alates aprilli esimesest päevast, mil tema kaasmaalasest Ameerika teenistused nägid, et nende ettevõtted on ületanud 197 500 dollarit. Allikas selgitas, et need tõid ettevõtte netokäibe alates eelmise aasta 1. juulist pisut üle 44,23 miljonit dollarit on kasulik ärile, kuna spordikihlvedude kliendid reageerisid koroonaviiruse pandeemiale aastaks 2010 traditsiooniliste maismaal tegutsevate kihlvedude hoidmine turvalisemate Interneti-alternatiivide kasuks.

Kodune ülemvõim:

Lisaks teatati, et PointsBetil oli edestas oma kodumaiseid konkurente Austraalia hobuste võiduajamiste käibe osas, mida rahva koronaviiruse põhjustatud lukustumine pole suuresti mõjutanud, samal ajal kui kogu tootepakkumise parandamine tõi kaasa suurem osa olemasolevate klientide rahakotist.

Teadaolevalt loe punktidBet Holdings Proprietary Limited avaldust …

Aasta soovitus NRL ja AFL näeme meie tootevaliku laiust Austraalias, kus kliendid saavad seda teha kihlvedu nii võidusõidul kui ka suurematel spordialadel. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga