Põhja-Iirimaa kasiino keeld vaadati läbi


Põhja-Iirimaal on kohaliku omavalitsuse küsitlus leidnud tugevat toetust sõltumatu hasartmänguregulaatori loomisele lisaks märkimisväärsele toetusele ettepanekule, mis näeks maismaa kasiinode legaliseerimist.

Briti ringhäälinguorganisatsiooni (BBC) neljapäevase aruande kohaselt kuulutas detsembrist veebruarini detsentraliseeritud veebruarini detsentraliseeritud kogukondade osakonna korraldatud uuring 382 inimest, kellest umbes 90% avaldasid toetust provintsi ametiasutuse loomisele reguleerimiseks. igasugused hasartmängud.

Kestev embargo:

Erinevalt ülejäänud Ühendkuningriigist maismaal asuvad kasiinod on Põhja-Iirimaal keelatud kuigi ringhäälinguorganisatsioon teatas, et kolm viiendikku konsultatsiooni vastanutest avaldasid soovi seda anomaaliat muuta, samas kui veel kaks kolmandikku väljendasid oma toetust kohalike spordipanuste kaupluste lubamisele pühapäeviti avama.

Patrooniteenuse osutamine:

Lisaks teatas BBC, et 97% uuringus osalenud inimestest, kes kuulsid nii üksikisikutelt kui ka umbes 1,9 miljoni inimese provintsi organisatsioonidelt, nõustusid, et tööstus tuleb panustada kohalike uurimis-, ravi- ja haridusprogrammide käivitamise suunas see lahendaks probleemse hasartmänguga seotud probleeme.

Järgmine samm:

Uurimise üllatavad tulemused paljastas Põhja-Iirimaa assamblee riigiteenistuja Michael McAvera ringhäälinguorganisatsioon üksikasjalikult, et ühenduste minister Deirdre Hargey peaks nüüd teatama protsessi järgmiste sammude kohtajärgmistel nädalatel. ”

Kindel antagonism:

BBC teatas sellest antipaatia suhtumine on olnud pikka aega Põhja-Iirimaa seadusandjate seas kasiinode legaliseerimise poole endise Demokraatliku Unionistliku Partei suure parukaga Nelson McCausland isegi 2014. aastal kuulutades, et ta ei kiida heaks ühtegi plaani sellise toimumiskoha Belfasti viimiseks. Jonathan Buckley Põhja-Iirimaa assamblee esindaja näib olevat väidetavalt nende ütlejate hulgas pärast deklaratsiooni, et hasartmängude laiendaminehakkab rohkem kahju tekitama’Provintsis ja et kohalik omavalitsus peaks selle asemel keskenduma nende probleemide lahendamisele.


kasiino legaliseerimineprobleemid hasartmängudpõhja-iirimaaelfaldi kogukondadeosakondpõhja-iiri koguneminemichael mcaveradeirdre hargeynelson mccauslandjonathan buckleyLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga