PlayUp on saanud New Jerseys spordiennustuse litsentsi


Austraalias asuv Sydney ettevõte PlayUp teatas New Jerseys spordiennustuse litsentsi kinnitamisest. Praegu pakub ettevõte Uus-Meremaal, Austraalias ja Indias veebipõhiseid spordiennustusteenuseid, igapäevaseid fantaasiaspordialasid ja hobuste võidusõitu. Pärast Garden State’is litsentsimise tagamist laieneb see USA-s veelgi. Austraalia kaubamärk alustas oma katset USA-s pärast Colorado litsentsimise saamist.

NJ litsentsimine

Et PlayUp saaks osariigis litsentsi, pidi ettevõte olema partneriks füüsilise asukohaga. FR Park Racing, LP (FRP) on operaatori valitud partner, ettevõte, mille omanik on Penwood Racing, Inc. FRP on Freeholdi võidusõiduraja operaator. PlayUpil on nüüd ka sidemed suuremate mänguüksustega Parxi kasiino, Penn National Gaming ja Greenwood Racing, kuna nad on Pennwoodi 50/50 partnerid.

Parxi interaktiivsete mängude ja spordi asepresident, Matthew Cullen, kommenteeris PlayUpi litsentsimist, märkides, et Parxil on hea meel kaubamärgiga koostööd teha, kui ta New Jerseys teenuseid käivitab.

Kasvab kiiresti USA-s

PlayUp ootab oma kasvu jätkumist Ameerika Ühendriikides. Plaanid on käivitada aastal New Jersey aasta esimese kvartali jooksul. Veel septembris kiideti ettevõte Colorado litsentsimiseks heaks. Litsentsimine on ajutine, kuna riik vaatab PlayUpi endiselt üle. Bränd loodab testimisprotsessi tühjendada ja saada täieliku litsentsimise loa.

Kuid koos ajutine litsents olemas, PlayUp saab osariigis pakkuda veebipõhiseid ja mobiilseid spordiennustusi. Teenused pole veel aktiivsed, kuid eeldatakse, et need alustatakse umbes samal ajal kui New Jersey.

Global PlayUpi tegevjuht Daniel Simic kommenteeris, et heakskiit NJ-s on ettevõtte jaoks põnev uudis ja positiivne tulemus. PlayUp taotleb kiiret kasvu ja a tugev alus tehnoloogia abil aitavad süsteemid ja partnerlused selle eesmärgi saavutamisel.