Playtechi vastutuskohustus


Briti veebikasiinomängude arendaja Playtech teatas, et kavatseb teha heategevusliku annetuse, mille väärtus on 3,5 miljonit naela (4,3 miljonit dollarit), osana jõupingutusest võtta täielikult vastutus oma endise PT Entertainment Services (PTES) Limited tütarettevõtte puuduste eest .

Ajalehe Racing Post neljapäevase raporti kohaselt paljastas Mani saare peakontor, et sularaha antakse mitmesugustele hasartmängudega seotud kahjuga tegelevatele heategevusorganisatsioonidele ning see tuleb järgmise viie aasta jooksul ühendada samalaadsete toetustega, mille kogusumma on kokku täiendavad 5 miljonit naela (6,1 miljonit dollarit).

Neetud otsus:

Ajaleht teatas, et uudis tuleb ametniku järel Hasartmängude komisjon uurimine tegi kindlaks, et PTES Limited, mis varem vastutas iGamingi domeenide käitamise eest saidil TitanBet.co.uk ja Võitja.co.uk, oli olnud puudulik oma sotsiaalses vastutuses ja rahapesuvastastes protokollides. Väidetavalt olid need selle nädala alguses ilmsiks tulnud puudused mänginud olulist rolli ühe noore briti 2017. aasta enesetappus. Chris Bruney, kellel oli võlg saitidelt väärt umbes 34 000 kr (41 690 dollarit).

Vastav noomitus:

Need erinevad rikkumised võisid põhjustada Londonis noteeritud Playtechi olemise tabas trahvi kuni 3,5 miljonit naela kuigi ta pääses hiljem igasugusest sanktsioonist, kuna ta sulges oma PTES piiratud vastutusega ettevõtte enne hasartmängukomisjoni uurimise algatamist.

Operaatori kohustus:

Mor Weizer (pildil), Londoni börsil noteeritud Playtechi tegevjuht ütles väidetavalt Racing Postile, et tema firma püüdis nüüdtäielik vastutusPTES Limitedi ajalooliste puuduste tõttu, isegi kui alluva Ühendkuningriigi iGamingi litsents on olemas oli oktoobris üle antud.

Weizer kuulutas teadaolevalt …

“Viimastel aastatel, oleme märkimisväärselt investeerinud otsima tagama, et seda tüüpi rikkumised ei korduks, sealhulgas tegelema hasartmängukomisjoni tõstatatud konkreetsete probleemidega. ”

Autentne vastutus:

Omalt poolt ja Claire Milneteatas hiljuti paigaldatud Playtechi ajutine esimees, et on võtaks ühendust Bruney perekonnaga, et isiklikult vabandust paluda PTES Limitedi ebaõnnestumiste eest, kuna need ei esindanud täna tema vanemat.

Teadaolevalt loe Milne avaldust …

Selle uurimise tulemused ei kajasta Playtechi praegust olukorda. Kuid kuigi ettevõte on teinud palju positiivseid ja olulisi muudatusi, on meie arvates õige, et suurendatud summa pakkumisega tunnistame need ajaloolised puudused. Selle tegevuse kaudu tahame edastada neile ja laiemale tööstusele sõnumi selle kohta, kes me täna oleme ja tahame olla. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga