Playtechi alluv pääseb 3,5 miljoni naelsterlingi suurusest trahvist


Suurbritannias ning iGamingi domeenide TitanBet.co.uk ja Winner.co.uk taga olev operaator loovutas oma litsentsi eelmisel aastal enne, kui tema sotsiaalse vastutuse ja rahapesuvastaste protsesside ametliku uurimise hävitavad tulemused võidi avaldada. .

Briti ringhäälingu korporatsiooni (BBC) kolmapäevase raporti kohaselt uuris hasartmängukomisjon PT Entertainment Services (PTES) Limitedi väidetavate puuduste osas viisis, kuidas tema VIP-kava oli kontrollinud, kas mängijad saavad tegelikult oma kaotusi lubada. Mani saare peakontorisse kuulunud ettevõtet oleks võinud väidetavalt karistada kuni 3,5 miljoni naela (4,3 miljoni dollari) suuruses summas, kuid sellest sanktsioonist hoiduti, ennetades oma tegevusloa äravõtmist.

Klienditeenindus:

BBC teatas, et regulaator algatas uurimise PTES Limited pärast seda, kui operaatoriga hasartmängudega seotud võlgade käes hoides enesetapu sooritanud noormehe perekond võttis tema hinnangul kokku umbes 34 000 naela (41 690 dollarit). Chris Bruney väidetavalt anti VIP staatus kahe domeeni poolt, kuid võttis oma elu 2017. aasta aprillis, 25-aastaselt, varsti pärast mõne mängu hasartmänge 119 395 naela (146 370 dollarit).

Kriitilised järeldused:

Oma ametlikes järeldustes: Hasartmängude komisjon teadaolevalt leidis PTES Limited, mis kuulub Briti veebikasiinomängude arendajale Playtechile, Bruney läbi kukkunud jättes läbi vastutustundliku hasartmängude klientidega suhtlemise kuigi mitmed tema deebetkaarditehingud olid tagasi lükatud. Reguleeriva asutuse uurimine näitas väidetavalt, et operaator oli lisaks Sheffieldil asuvale kliendile VIP staatuse andnud esmalt kontrollimata, kas ta tõesti sai rahasummasid endale lubada millega ta mängis.

Tõsised puudused:

Hasartmängukomisjon kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et kuulutada, et tema uurimine on paljastanudtõsised süsteemsed puudused”Nüüd aknaluugis operaatoris rahapesu ja sotsiaalse vastutuse protokollid kõrval ‘üldisemad tõrked“Seoses sellega, kuidas firmal oli”suhtles oma kõige kulukamate klientidega.

Individuaalne kontroll:

Neil McArthur (pildil), hasartmängukomisjoni tegevjuht, teatas, et regulaator jätkab PTES Limitedi võtmeisikute rollide uurimist kellel on endiselt isiklikud litsentsid ja võtab pärast täiendavate uurimiste lõpetamist asjakohaseid meetmeid.

McArthur teatas väidetavalt …

See on traagiline juhtum mis tuli ilmsiks pärast seda, kui minuga võttis ühendust noormehe perekond, kes väga kurvalt võttis endalt elu. Tahan tänada neid vapruse eest tema juhtumi juhtimisel meie tähelepanu juhtimise eest ja oleme tänulikud selle eest, kuidas nad on meiega nii kohutavates olukordades koostööd teinud, et saaksime toimunust aru. “

Täpsem hindamine:

Vastates uurimise tulemustele,noteeritud Playtech ütles BBC-le teadaolevalt, et otsustas sulgeda PTES Limited hallatavad veebisaidid enne hasartmängukomisjoni tegevuse algatamist. Väidetavalt selgitas ta veel, et tema alluva Ühendkuningriigi litsents oli juba kaotanud kehtivuse oktoobris, mis on samal kuul teinud heategevusliku annetuse väärt 620 000 naela (760 800 dollarit), ja et see onmärkimisväärselt investeerinudTagamaks, et sarnaseid rikkumisi ei korduks.

Õppetunnid:

McArthur kasutas pressiteadet siiski avalduseks, et regulaator jätkab PTES Limitedi uurimist, ehkki ettevõte on lõpetanud kauplemisekuna kõik operaatorid peavad sellest traagilisest juhtumist õppima”.

McArthuri avaldus loeti …

„See juhtum, nagu paljud teisedki, mida me oleme näinud, illustreerib seda, miks nnkõrge väärtusega kliendid”Peab muutuma. Operaatorid peavad tegema kõik endast oleneva, et klientidega vastutustundlikult suhelda. Peagi avame konsultatsiooni, et teha püsivaid muudatusi ettevõtjate värbamisviisis ja stimuleerida kõrge väärtusega kliente. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga