Playtech vabastab enamuse reeglid Speed ​​Blackjacki


Briti tarkvara- ja teenuste pakkuja Playtech on pärast PokerStarsi uue multiplikaatoripõhise reaalajas ruleti variandi hiljuti turule toomist nüüd välja andnud Majority Rule Speed ​​Blackjacki – uue live-kasiinomängu, mis on loodud kooskõlas selle kogukonnamängu kontseptsiooniga.

Alates juulist võrgus saadaval olev tarnija uusim uuendus pakub klassikalisele Blackjacki mängule aeg-ajalt keerdkäiku, lisades „uue taseme mängijatega suhtlemisele“. Mängus on kaks erinevat režiimi, enamuse reeglid ja parim strateegia, valiku valib mängijate arv ringis.

Kui mäng on sisse lülitatud Enamuse reeglite režiim, hääletab iga mängija löögi, seisu, topelt või poolitamise teel. 50-protsendiline või suurem hääl käivitab automaatse tegevuse. Parim strateegia režiim kutsutakse mängudes, kus on vähem mängijaid. Neil juhtudel lahendab eelmääratud Blackjacki parim strateegiavoog mängija käed automaatselt.

Kas enamusreeglite režiimis ja parima strateegia režiimis peavad mängijad eelnevalt otsustama, kas nad nõustuvad hääletamisega või mitte parim strateegia otsus topelt- ja jagatud toimingute kohta, kus on vaja täiendavaid vahendeid.

Seltskonnamängu kontseptsioont:

Playtech Live kasiino tegevjuht, Edo Haitin, kasutas uue lansseerimise kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Innovatsioon ja kogemuspõhine mängimine on meie tootestrateegia keskmes ja enamusreeglid Speed ​​Blackjack pakuvad mõlemat. Meie kogukonna Live Slots kontseptsiooni edu näitab mängija nõudmine interaktiivsete ja lõbusate mängude jaoks – kogemus, mida saaksite nautida koos teistega maismaas asuvas kasiinos mängides. Oleme kindlad, et kaasahaarav klassikaline Blackjacki mäng ja uus ühistegevus, kogukonnamäng on mängijate jaoks suur löök ja loomulikult loob see Blackjackile õige Speed-variandi. ”

Eksklusiivsena turule tulnud uus skaleeritav live-kasiinomäng töötati välja koostöös spordiennustuste ja hasartmängurühmaga GVC Holdings ning on kogu võrgus saadaval alates juulist.

Samuti kommenteerib koostööd GVC Live Casino juht, Matt Charlesworth, lisatud…

„Kõigil GVC-l oli hea meel teha tihedat koostööd Playtechiga enamusreeglite Speed ​​Blackjacki alal kõigil kontseptsiooni, disaini ja arendamise etappidel – ja meil on hea meel pakkuda seda esimest oma tüüpi mängu meie mängijatele kõigis GVC kaubamärkides. Enamuse reeglid Kiire Blackjack lööb tõeline kogukonnatunne ainulaadse „Küsige publikulthääletamisviis mängusisese otsustamise juurde. Mäng on täielikult skaleeritav, pakkudes mängijatele midagi väga erinevat, kaldumata kõrvale klassikalisest Euroopa Blackjackist, millel on populaarsed külgvestid. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga