Playtech taaskäivitab Live Play ruleti Let’s Play stuudio kaudu


Playtech käivitas uhiuue sporditeemalise stuudio pealkirjaga Let’s Play. Mis oleks parem viis uues stuudios kvaliteetset sisu pakkuda, et siis taaskäivitada populaarne Live Football Roulette? Hasartmängutehnoloogiaettevõte on just seda teinud, pakkudes mängu Go Go Side Side uue funktsiooniga veelgi rohkem!

Mäng käivitati algselt kaks aastat tagasi ja kandis pealkirja Football Weekend Roulette. See oli nii populaarne, et Playtech hakkas kajastama veelgi rohkem mänge, sealhulgas Meistrite liiga, pakkudes nädala jooksul mänguaega.

Uus stuudio

Uue stuudioga Playtech nüüd on a püsiv ruum pühendatud sporditeemale. Stuudios pakutakse mitut pealkirja, mis kõik on suunatud sporditeemale. Ruletimängu abil saavad mängijad nautida nii mängimist kui ka edasimüüjate kuulamist, kuna nad pakuvad matšide ajal otseülekandeid. Mängudes edastatakse ka uudiseid suurematest otseülekannetest kogu maailmas.

Koos turule toomisega pakub mäng uut funktsiooni, mida nimetatakse Värava poolne panus. Selle panuse korral valitakse juhuslikult viis naaberarvu. Kui pall maandub ühele numbritest, võidab mängija. Panus algab kordajaga kolmest ja võib ulatuda kuni 100-ni.

Playtechi tegevjuht Edo Haitin kommenteeris uut turule tulekut, öeldes: „Live Football Roulette on kogu aasta jooksul kasvanud reklaamlauast üheks meie populaarseimaks mänguks, nii et me teame, et mängijad on sellest uuendatud versioonist väga põnevil. . Jalgpall on lõppude lõpuks tuntud kui “ilus mäng”, nii et siin Playtech Live’is tundsime, et see väärib stuudio sobitamist! Ka mäng on saanud olulise tõuke, kuna uus Goal Side Bet funktsioon pakub kaasahaaravat ja innovaatilist pööret koos ahvatleva väljavaatega selle potentsiaalse 100x võidu saavutamiseks. “

Käivitamine New Jerseys

Viimased paar kuud on olnud Playtech. Nad pole mitte ainult loonud uut stuudiot ja Live Football Roulette mängu, vaid ka Bet365 kaudu New Jerseys. Kokkulepe näeb mitu tarnija pakutavat tippmängu NJ.Bet365.com. selliste pealkirjade hulgas on näiteks Great Blue, Frankie Dettori Magic Seven ja palju muud.

Playtech loodab nüüd oma brändi laiendamiseks luua New Jerseys veelgi rohkem partnerlussuhteid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga