Playtech ja Stoiximan Betano kuulutavad välja uue Cashback Blackjack Live’i


Koostöös Stoiximan / Betano-ga on hasartmängutehnoloogiaettevõte Playtech teatanud tööstusharu esimese blackjack-mängu loomisest. Pealkirjaga Cashback Blackjack Live, uus mäng on elava blackjacki variant ja pakub ainulaadset hasartmängude kogemust.

Mängu üksikasjad:

Uus blackjacki variant on mäng, mis kasutab kaheksat tekki ja on avatud piiramatule arvule mängijatele. Mängimise ajal on mänguril võimalus mängimise asemel valida mis tahes toimingu ajal raha välja. Raha tagasi summa määratakse vooru alusel. See mäng pakub kõiki Blackjacki ennustusi järgides kuus erinevat panustamise võimalust, mis lisab mängu.

Kõrvalpanuste hulka kuuluvad Dileri paar, Top 3, 21 + 3, Lucky Lucky, Buster Blackjack ja Player Pair. Neist külgpanustest maksab Buster Blackjack kõige rohkem kaheksa ja enama kaardi ja mängijaga Blackjack maksab 2000–1.

Tarnija sõnul…

Tegevjuht Edo Haitin kommenteeris uut mängu, öeldes: “Cashback Blackjack Live’i arendamine on olnud tõeliselt koostöö ja see viib meie partnerluse Stoiximan / Betanoga uuele tasemele. Stoiximan / Betano on juba üks juhtivaid operaatoreid Kreeka turul ja me oleme pühendunud tihedale koostööle nendega, et mitte ainult sellele positsioonile tugineda, vaid laiendada seda edu ka teistele territooriumidele. ”

Täiendavad partnerlused:

Koos uue loomisega Cashback Blackjack Live mäng koos Stoiximan / Betano, On Playtech olnud hõivatud muude partnerluslepingute tagamisega. Mai keskel teatas ettevõte, et on sõlminud uue lepingu iGaming lahenduste tarnija ja arendaja Greentubega.

Uue Greentube diiliga lisatakse arendaja mängud Playtechi mängude turule.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga