Playtech alustas RGC koostööd


Hasartmängutarkvara arendav ettevõte Playtech (LON: PTEC) on ühendanud jõud Kanadas asuva sõltumatu mittetulundusühinguga Responsible Gambling Council (RGC), mis tegeleb probleemse hasartmängu ennetamisega, et paremini mõista, teavitada ja edendada turvalisemat hasartmängud, vaimne tervis ja digitaalne heaolu.

Teadustöö ja hindamise juhitud partnerlus näib, et Playtech toetab RGC-d oma teadusuuringute ja hindamise juhitud partnerluses kui üht esimest ohutumate hasartmängude uuringut digitaalse heaolu kõrval. kolme valdkonna vaheliste seoste uurimine [mental health, digital wellbeing and gambling]. RCG enam kui 35-aastane probleemne hasartmängude ennetamise kogemus töötades raviteenuste pakkujate, operaatorite, reguleerivate asutuste ja hasartmängude avalikkusega Kanadas ja rahvusvaheliselt, toob kasu kõigile uuringutele ja hindamistele.

Jätkusuutlik edu:

Koostöö Toronto peakorteriga korraldatud organisatsiooniga on osa Playtechi jätkuvatest püüdlustest liituda teadus-, haridus- ja tehnoloogiaalgatuste ülemaailmsete juhtidega. Jätkusuutlik edu strateegia. Jätkusuutlikkuse ja vastutustundliku äristrateegia eesmärk on aidata inimestel elada tervislikumalt veebielu ja parandada selle viisi [Playtech] toetab vaimset ja digitaalset heaolu ning turvalisemaid hasartmänge.

Pressiteate avalduses avaldas RGC parimate tavade edendamise keskuse direktor Janine Robinson, ütles …

„Playtech on valdkonna liider ja loodame teha koostööd positiivsete muutuste mõjutamiseks ja edendada vastutustundlikke hasartmängustandardeid. Digitaalse maailma mõju vaimsele tervisele on paljude jaoks kasvav mure, kuid praegu pole sellest eriti hästi aru saada. Usume, et digitaalse vastupidavuse ja turvalisema hasartmängukäitumise omistamine on vaimse tervise kaitsmise oluline osa. “

Need strateegilised partnerlussuhted valdkonna peamiste osalejatega aitavad RGC-l argumenteerida oma ressursse ja teavet, mille ta on läbi viinud uurimistöö kaudu selgitada välja parimad tavad. Organisatsiooni RG Plus globaalsed konsultatsiooniteenused rätsepad, kes uurivad oma klassi parimat poliitikat ja protseduure, võimaldades juhtivatel operaatoritel näidata oma pühendumust pakkuda klientidele ohutut ja nauditavat kogemust.

Tehisintellekti kasutamine:

Playtech Protect, tugevdab koostöö veelgi Londoni börsil noteeritud hasartmängutarkvara arendusettevõtte pühendumust “hasartmängude turvalisusele oma põhitoodete ja -teenuste keskmes”. Firma töötab selle nimel riskiklientide tuvastamine tehisintellekti kaudu ning pakkuda neile üksikasjalike riskiprofiilide põhjal “kohandatud ohutumaid hasartmängude sekkumisi”.

Samuti kommenteerides uut liitu, Playtechi ajutine esimees, Claire Milne, lisatud …

„Vastutustundlik hasartmängunõukogu on juhtiv teadustöö ja parimate tavade standardite osas, mis suunavad hasartmängusektorit üles ehitama jätkusuutlikumat ja ohutumat tööstust kõigi huvirühmade huvides. Osana meie säästva edu strateegiast soovime arendada sisukat partnerlust, mis edendaks hasartmängude turvalisemat tegevuskava. See koostöö aitab meil täita oma kohustust ja kohustust kasutada oma teadmisi, kogemusi ja tehnoloogiat tööstuse edendamiseks, mis pakub nii meelelahutuslikku kui ka turvalist keskkonda, mis toetab digitaalset ja vaimset heaolu ning vastupidavust. “

Pressiteate kohaselt on Playtechi säästva edu strateegia osana täiendavad algatused täpsustatakse aasta läbi.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga