Playsoni tintide sisu käsitleb filmi The Mill Adventure


Tehinguga, mis laiendab veelgi Euroopa jalajälge, on juhtiv mängude arendaja Playson teinud koostööd tulevase kasiino platvormi pakkuja The Mill Adventure’iga.

Leping võimaldab teistel Maltal asuva ettevõtte partneritel pakkuda oma mängijatele populaarseid tiitleid, näiteks Book of Gold: Multichance, Buffalo Power: Hold and Win ja Rise of Egypt Deluxe.

Tõhustatud pakkumine:

Tehingu hulka kuulub ka Playsoni tuntud sortiment reklaammehaanika, näiteks tavaline Võrkturniirid, millel on mängusisene edetabel, lihtne seadistamine, mitme mängu tugi ja võrgu võimekus mitme operaatori vahel; Funktsiooni käivitaja, mis pakub paindlikku seadistust, on hõlpsasti konfigureeritav, hea mängijate taasaktiveerimiseks ja hoidmiseks ning turunduskulude kontrollimiseks; ja Lisakeerutused.

Kõik need funktsioonid on koos teistega välja töötatud, et rahuldada partnerite vajadusi seotuse suurendamiseks ja mängijakogemuse parandamiseks. Ettevõtte reklaamivahendite valik on osutunud edukaks mängija omandamine, muutmine ja säilitamine.

Kasvav Euroopa kohalolek:

Kommenteerides koostööd, The Mill Adventure kasiino juhataja, Bjørnar Heggernes, ütles …

„Playson on meie tööstuse üks põnevamaid arendajaid, seega on meil hea meel neid pardale tervitada.

“Oleme pühendunud mängukogemuse parandamine kõigi meie partnerite jaoks ja koostöö kvaliteetsete stuudiotega, nagu Playson, aitab meil täpselt seda edasi teha. “

Hiljuti tindiga sõlmitud tehinguga nähakse Playsoni populaarse toote pakkumist Gżira peakontoriga ettevõtte mänguplatvormi võrgus Saksamaal, Rootsis ja Soomes ning muudel turgudel, mis suurendab veelgi mängustuudio kohalolekut Euroopas.

Kiire juurutamine:

Playsoni müügidirektor omalt poolt Blanka Homor, öeldi ettevõtte pressiteates …

“Meil on hea meel minna otseülekandesse The Mill Adventure, mis on ulatusliku iGamingi platvormiga ettevõte, mis võimaldab meie pealkirju kiiresti juurutada paljudes võtmeturgudel.

“Kuna meie tegevuskavas on täiendavaid põnevaid toodete väljalaskeid, on lähinädalad siin Playsonis põnev periood.”

Turniiri tegevus:

Lisaks oma viimase tiitli Rise of Egypt Deluxe väljaandmisele lõpetas Playson ka oma Legendsi turniiri. Kaua oodatud nädalane võistlus toimus 15. – 21. septembrini andes 300 mängijat võimalus jagada 60 000 euro suurune auhinnapott.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga