Playsoni tindid mitme tootega tegelevad Itaalia firmaga


Playson suurendab oma kohalolekut Euroopas pärast Roomas asuva iGamingu ja kihlvedude pakkuja Octavian Labi levitamislepingu sõlmimist.

Itaalia ettevõte varustab lisaks erinevatele reguleeritud turgudele üle kogu maailma ka operaatoreid, sealhulgas Winmaxit ja Fastbetit, koos oma uuendusliku mänguplatvormiga oma siseturul.

Tootele juurdepääs:

Kokkuleppel on Octavian Labil nüüd juurdepääs populaarsetele mängudele, näiteks hiljuti välja antud mängudele Päikese tempel, arendaja kõigi aegade tipptegija Solar Queeni järelmeetmed, mis vabastati juulis 2019 koos Sunny Fruits: Hold and Win, koos Playsoni Ajatu puuviljapesade portfell ja Funky Fruits sari.

Tarkvaramaja käsutuses on ka Sliema peakorteri arendaja täielik integratsioonivaba komplekt kaasamisvahendid, sealhulgas Jackpotid, Spinnid, Seamless Play ja regulaarsed turniirid koos igapäevase hinnalangusega, millest igaüks on tõestanud mängijate hoidmise suurendamist.

Vastastikku kasulik tehing:

Playsoni äriarendusjuht, Lars Kollind, kasutas hiljutise seotuse kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Octavian Labi kasutajaks registreerumine on kasulik mõlemale poolele ja me ootame koostööd Itaaliast ja mujalt.

“Meil on terve hulk mänge, mis on juba mitu korda tõestanud oma väärtust, ja olen kindel, et ka Octaviani operaatoripartnerite mängijad armastavad neid.”

Vahepeal Octavian Labi tegevjuht, Emanuele Nocentelli, ütles …

„Playsoni mängud on nüüd kogu maailma veebikasiinodes võistluskalendriks ja meil on väga hea meel, et saame neid ka oma portfelli lisada.

“Mängijad on mängude osas, mida nad tänapäeval mängida tahavad, üha valivamad. Sellise kvaliteediga sügavuse ja laiuse lisamine annab neile veelgi suurema valiku.”

Bet.pt liit:

Ka Malta veebikasiinomängude arendaja teatas hiljuti a kaubanduskokkulepe koos Portugali operaatori Bet Entertainment Technologies Limited oma veebidomeeni jaoks, Bet.pt. Teadaolevalt näeb tarnetehing välja, milline on Lõuna-Euroopa riigi üks juhtivamaid operaatoreid, kes suudab oma arendajale pakkuda arendaja jaoks kõikehõlmavat teenindusaegade pakkumist.

CashDays naaseb:

Seotud uudistes on Playsoni igakuiste meenete sarja CashDays viimane osamakse, algas 1. juulil ja kestab läbi kolmapäeva, 8. juuli, koos kuumava kuumaga auhinnafond 40 000 eurot! Kogu maailmas populaarsust kogunud 200 õnnelikku mängijat võtavad koju osa kõrvetavast auhinnapotist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga