Playsoni teenindusaegade otseülekanne toimub AleaPlay kaudu


Pärast hiljutist Itaalia turul oma jalajälje laiendamist on Playson sõlminud lepingu Hispaania veebimänguoperaatoriga Alea, mis näeb tema laia valikut mänge ja kaasamisvahendeid, mis on kättesaadavad ettevõtte sisu koondamise platvormile ja virtuaalsetele kasiinobrändidele.

Maltal asuva kasiinotarkvara arendaja kogu teenindusaegade kataloog, sealhulgas populaarsed tiitlid nagu Solar Temple, Viikingite varandus: hoia ja võida, mis anti välja 2019. aasta märtsis, ja iidsete Egiptuse teemadega Rise of Egypt Deluxe, on nüüd juurdepääsetavad operaatori kaudu täiustatud agregaatorplatvorm, AleaPlayja selle mitmed veebikasiinod, millest kõige vähem selle lipulaev B2C, SlotsMillion.

Lisaks on Playsoni lugematu arv reklaamivahendid, nagu jackpotid, lisakeerutused, sujuv mängimine ja erineva mehaanikaga tavalised turniirid, millest igaüks on tõestanud mängijate püsivust ja pikemat ooteaega, on samuti osa tehingust.

Paljutõotav tulevik:

Ettevõtte pressiteates Playsoni tegevdirektor Ivan Farrugia, kommenteeris uut lepingut, öeldes …

“Meil on hea meel töötada Aleaga ja meil on hea meel pakkuda sellele auhinnatud organisatsioonile kaasahaaravaid ja põnevaid mänge.

“Mõlemal ettevõttel on ühised väärtused ja me näeme seda tehingut pikaajalise vastastikku kasuliku partnerluse algusena.”

Barcelona peakontoriga operaator on virtuaalse reaalsuse veebikasiino looja, SlotsMillion VR, SlotsMillioni kaubamärgi laiendus ja on esimene online-kasiino, mis muudab olemasolevad mängud sarnastelt arendajatelt, sealhulgas NetEnt, Microgaming ja NextGen VR-iks ning ehitavad nende ümber ümbritseva 3D ja sotsiaalse keskkonna, süstides populaarseid 2D-mänge kappidesse.

Samuti kommenteerib tehingut Alea kaasasutaja, Aleksander Tomic, ütles …

„Playsoni mängud on ühed valdkonna populaarseimad ja meil on hea meel, et saame juurde pääseda uutele tiitlitele koos klassikaga nagu Solar Queen ja ettevõtte Timeless Fruits Slots seeria.

“Sellise lugupeetud teenusepakkujate integreerimine tagab meie fännidele ülima mängukogemuse ja ootame mänguarendajaga oma tulevikku.”

Itaalia kasv:

Nagu mainitud, Playson hiljuti suurendas oma kohalolekut Itaalia reguleeritud turul pärast partnerluslepingu sõlmimist Snaitech S.p.A. Sarnaselt Alea tehinguga on Milano peakontoriga operaatoril juurdepääs ka populaarsetele mängudele ja integreerimisvabadele töövahenditele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga