Playsoni sisu läheb Pixel.betiga otseülekandesse


Malta online-kasiinomängude arendaja Playson on sõlminud sisulepingu LeoVegas Mobile Gaming Groupiga, kes juhib espordikihlvedude kaubamärki Pixel.bet.

Rootsi mobiilimänguettevõttega sõlmitud tehingus nähakse Playsoni populaarseid veebiautomaate, näiteks viimast Buffalo tiitlit, Pühvli jõud: hoia ja võida ja Rise of Egypt Deluxe koos hiljuti välja antud hitiga Legend of Cleopatra: Megaways, mis on integreeritud veebioperaatori pakkumisega.

“Pixel.bet on operaator, kes pakub muljetavaldavalt suurt kliendibaasi.”

Suurendada seotust Skandinaavia ja Saksamaa turud seal, kus LeoVegase kaubamärk edukalt toimib, tehakse digitaalsele saidile kättesaadavaks ka sisu arendaja kollektsiooni säilitamist suurendavad integreerimisvabad kaasamisvahendid.

Turu peamine kasv:

Ametlikus pressiteates teatas Playsoni müügidirektor Blanka Homer ütles …

„Meie müügimeeskond on hoolsalt töötanud, et suurendada Playsoni kohalolekut peamistel turgudel kogu maailmas, seega on fantastiline, et meie jõupingutused saavad auhinnaks sellise põneva partnerluse.

“Pixel.bet on operaator, kes meelelahutust pakub muljetavaldavalt suur kliendibaas mitmekesise kihlveokogemusega ja meie mängijad ootavad kahtlemata meie maailmatasemel portfelli. “

Playsoni uusim kaubandusleping järgib märkimisväärse tootlikkuse perioodi, mille jooksul ettevõte on käivitanud mitmekesise valiku tippkvaliteediga teenindusaegu, sealhulgas: Päikesekuningas, selle punase kuuma päikesesarja uusim täiendus.

Kvaliteedipakkumised:

Samuti kommenteerib lepingut Pixel.beti tegevjuht Eirik Kristiansen, kes lisas…

“Meil on hea meel integreerida Playsoni tipptasemel sisupakett, mis on täis uudseid mänguomadusi, vapustavat graafikat ja kaasahaaravaid heliefekte.