Playsoni sisu läheb Horvaatias otseülekandena SuperSpordi kaudu


Lisaks oma uuele uuele turniirile ettevalmistamisele on Playson nüüd sõlminud Horvaatia operaatori SuperSportiga ka sisu levitamise lepingu.

Uue koostöö tulemusel laieneb veebipõhine spordiraamat kasiinovalikut pärast populaarsete Playsoni pealkirjade, sealhulgas hiljuti välja antud Päikese tempel, arendaja kõigi aegade tipptegija Solar Queeni järelmeetmed, mis vabastati juulis 2019 ja käivitati juuni lõpus 2020, Buffalo Power: hoia ja võida, 3 × 5 video pesa, millel on 20 tasuliini ja palju funktsioone.

“Playsoni absorbeeriv portfell on ülemaailmsete fännide üha kasvava leegioni rõõm.”

Uue partnerluslepingu hulka kuulub ka Maltal asuv veebikasiinomängude arendaja Ajatud puuviljapeod portfell ja Funky puuviljad Sarjadest oodatakse edu ka jurisdiktsioonis, kus mängijad naudivad eriti klassikalisi puuvilja-teemalisi mänge.

Kaasamise tööriistakomplekt:

Lisaks on Horvaatia operaatoril juurdepääs Playsoni komplektile integratsioonivabad kaasamisvahendid, sealhulgas tavalised turniirid koos päevapreemia langebja boonuskeerutused, pidamist suurendava võimega.

Playsoni müügidirektor, Blanka Homor, kommenteeris uut partnerlust, märkides …

„Meil on hea meel võtta ühendust Horvaatia silmapaistvaima operaatoriga SuperSport, liikudes sellega, mis kinnitab meie juhtivaid volitusi kvaliteetsete teenindusaegade esmaklassiliseks tarnijaks.

“Pakitud mängude kollektsiooniga, mis kiitleb laialt levinud atraktiivsust, lisaks kaasamisvahendite komplektile, mis tõestab, et mängijate hoidmine soodustab, oleme valmis pakkuma oma uusimat operatsioonipartnerit.”

BOSS-i sidumine:

Viimane hiljutiste kõrgetasemeliste turustuspartnerlustena, sealhulgas viimane koos sõltumatute sidus- ja maismaal põhinevate lahenduste pakkujaga ÜLEMUS. Mängulahendused, Suurendab koostöö veelgi Playsoni mängija haaret ülemaailmsetel reguleeritud turgudel, kuna see suurendab oma kohalolekut Euroopas ja mujal.

Samuti kommenteerib lepingut SuperSpordi online-kasiinohaldur, Tugomil Cerovecki, lisatud…

„Playsoni absorbeerivat portfelli naudib pidevalt kasvav leegionär globaalseid fänne, nii et meil on väga hea meel selle ettevõttega koostööd teha.

“Pakkuja esmaklassiliste mängude mängud, eriti ajatu puuviljapesade ja funky puuviljade portfellid, aitavad meil kahtlemata konkurentsitihedas keskkonnas silma paista.”

17. juuli – 26. juuli

Buffalo laadimisturniir:

Pärast Juuli väljaanne Playsoni CashDays turniiril teatas rahvusvaheline kaubamärk hiljuti põnevast 50 000 eurot kingitus oma uhiuues Buffalo laadimisturniir. Üritus kestab 26. juulini ning mängijatel on võimalus võita iga kuu iga turniirisarja raames tohutuid auhindu, mis hõlmavad järgmisi Hold and Win mänge:

  1. Buffalo Power: hoia ja võida
  2. Pärlikaunitar: hoia ja võida
  3. Päikeselised puuviljad: hoia ja võida
  4. Viikingite varandus: hoia ja võida

Punkte arvestatakse ümardatult, kusjuures iga panuse kogusumma võrdub 10 punktiga. Astuge kindlasti üritusele!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga