Playsoni CashDays turniir algab 1. oktoobril


Mänguautomaatide spetsialist Playson on valmis välja töötama oma ülimenuka CashDays turniiri kõrvetava oktoobriväljaande, kus 200 õnnelikku võistlejat saavad osa 40 000 euro suurusest auhinnafondist.

Igal kuul ootavad fännid innukalt populaarset võistlust ja nädalast üritust, mis toimub Neljapäev, 1. oktoober – Neljapäev, 8. oktoober kindlasti soojendab neid reipaid sügispäevi.

Tegevusterohke oktoobriväljaanne Playson CashDays turniir sisaldab järgmisi mänge Maltalt pärit tarkvaraarendajalt:

 1. Päikesekuninganna
 2. Pühvli jõud: hoia ja võida
 3. Päikesetempel
 4. Pärlikaunitar
 5. Päikselised puuviljad: hoidke ja võida
 6. Põlevad võidud
 7. Kuldraamat: topeltvõimalus
 8. Seitsmesed ja puuviljad
 9. Kleopatra legend

Kõrge põnevuse taseme säilitamiseks on punktid jaotatud ümmarguse ringina koos iga võidetud 1 euro võrdub 10 punktiga antud, viies mängijad mängule palju lähemale 40 000 euro suurune auhinnapott!

Eelmisel kuul võistles pilkupüüdva osa nimel 300 mängijat 60 000 euro suurune auhinnafond 15. – 21. septembrini toimunud Playson Legendsi turniiril. Üks õnnelik mängija lõi skoori 1 453 394 ja viis koju uskumatu 10 000 eurot, mis ei ole sugugi väike saavutus, kui arvestada, et põnevaks turniiriks kvalifitseerus 34 589 mängijat.

Euroopa laienemine:

Sliema peakontoriga stuudio edendas hiljuti ka oma Euroopa laienemispüüdlusi pärast selle sisu kiiret kasvamist kasiino platvormi pakkujaga. Veskiseiklus.

Lepingu viisakus, mis sisaldab lisaks Playsoni hitt-teenindusaegadele ka selle laialdast tunnustust reklaamivahendid, nagu Feature Trigger, Extra Spins ja tavalised võrguturniirid, on tarnija ainulaadne tootepakkumine nüüd saadaval kogu mänguplatvormi võrgus Saksamaal, Rootsis, Soomes ja muudel Euroopa turgudel.

Valitud au:

Teiste põnevate uudiste hulgas on Playson valitud Aasta kasiinosisu pakkuja juures EGR Itaalia auhinnad 2020! Esimest korda korraldatakse Itaalia mänguturu jaoks kaks kõige olulisemat sündmust koos ühe veebisündmusena 27. oktoobril 2020.

 • EGR Itaalia virtuaalne briifing – alates kella 13:30 Kesk-Euroopa aja järgi
 • EGR Itaalia virtuaalsed auhinnad – alates kella 18.00 Kesk-Euroopa aja järgi

Playson on heas seltskonnas, au jagamine teiste nimekirja valitud tarnijatega, sealhulgas BetGames.TV, Booming Games, Capecod Gaming, Evolution Gaming, Gameart, Habanero, NetEnt, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Scientific Games, Stakelogic ja Yggdrasil.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga