Playson tutvustab uut sisseostu funktsiooniLisaks väga oodatud Legendsi turniiri avamisele 15. septembril on kasiinotarkvara arendaja Playson nüüd välja andnud ka oma viimase tiitli Rise of Egypt Deluxe.

Maltal asuva stuudio originaalse Egiptuse-teemalise pesa uuendatud versioon, mis ilmus 2018. aasta juulis, uus 3-rulliga, 5-rida mäng on 20 palgaliini ning asub püramiidide ja jumalate salapärasel maal.

Playson tõstab siin põnevust, lisades a nõudmisel ostetav funktsioon, esimene arendaja jaoks, mis võimaldab mängijatel osta selliseid mängufunktsioone nagu Lisakeerutused.

Sümbolite uuendamine:

Nagu algses videopilus, toimib mängu ka kassijumalanna egiptuse Bastet Wild sümbol ja asendab kõik sümbolid, välja arvatud Hajumine. Kui kassijumalanna ilmub, laieneb see kogu rullile, kui see võib vallandada võidukombinatsiooni, ilmudes rullidele 2, 3 ja 4.

Tosin lisakeerutust käivitatakse, kui kolm või enam Scatter-sümbolit maandub, ja selleks, et täiendavate keerutuste ajal põnevust veelgi suurendada, annab Wild-sümbol uuesti päästiku. Seda tehes, madalama palga sümbolid viiakse üle kõrgematele vahetult enne võitude väljamaksmist. Nutika lüliti tulemus on see, et boonusrežiimi ajal maanduvad ainult kõige suurema väärtusega sümbolid.

Uut väljaannet kommenteerides on Playsoni tootejuht Vsevolod Lapin, öeldi ettevõtte pressiteates …

“Koos Rise of Egypt Deluxe, oleme kõik võtnud oma klassikaliselt eelkäijalt ja lisanud rohkem. Playsoni fännide lemmikute uus versioon sisaldab muudetud matemaatikamudelit ja sisaldab meie esimest nõudmisel ostmise funktsiooni.

“See kaasahaarav uus pesa viib mängijad tagasi müstika aega ja selle arvukad funktsioonid koos suurepärase mängitavusega muudavad selle täiuslikuks lisaks mis tahes operaatori pakkumisele.

Legendide turniir:

Pärast hiljuti pakkimist oma Playson CashDays võrguturniir, kus 200 õnnelikku fänni viisid koju osa 40 000 euro suurusest auhinnafondist, käivitas mängu arendaja oma Legendsi turniiri, mis kestab 15. september – 21. september ja pakub 300 õnnelikku mängijat veelgi suurem auhinnapott 60 000 eurot!

Punktid on esitatud tabelina ümmarguse haaval iga 1 euro võrdub 10 punktiga ja pakkuda kõigile turniiril osalevatele inimestele võimalus saada “Playsoni legendiks”.

Selle kuu 60 000 euro suurusel võrguturniiril pakutakse järgmisi fännide lemmikute tiitleid:

Playsoni segu klassika koos uuemaga Hoidke ja võida mängud peaksid osutuma mängijate jaoks intrigeerivaks ja väljakutsuvaks kombinatsiooniks.

EGR-i tuvastamine:

Teistes hiljutistes uudistes on Playsoni asteekide-teemaline päikesetempli videopesa on valitud nimekirja maineka jaoks Aasta mäng eelseisval EGRi operaatoriauhinnad 2020.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga