Playson tutvustab uusi 243-viise Aasia-teemalise mänguautomaadi võitmiseks


Slots-spetsialist Playson on välja andnud oma viimase pealkirja Pearl Beauty: Hold And Win, mis viskab mängijad kaugetesse idadesse, otsides hiiglaslikke auhindu.

Aasia-teemaline, 5-5eel, 3-realine mäng näeb mängijaid müstilises kohas, kus nad liituvad kahe seiklusliku geisiga, et saavutada suuri võite ja boonusfunktsioone.

Mängusümboliteks uues veebipõhjas on 10-A kuninglikud, koi-kalad, lootoseõis, mandariinipart, kaks kaunist geiša ja muidugi kuldne pärl, mis on kõige tulusam partiist.

Uuenduslik Hold and Win mehaanikud lisatakse mängu pärast seda, kui on tõestatud, et Maltal asuva mänguarendaja märtsikuu väljaanne Sunny Fruits: Hold and Win on mängijatele populaarseks osutunud.

Boonusmäng ja mängusisesed jackpotid:

Lisaks Kõik maksab –243 võimalust võita– mehaanika, uue väljalaske funktsioonid a Hoia ja võida boonusmäng mille käivitab vähemalt maandumine kuus boonussümbolit rullidel. Boonusmängu ajal on spetsiaalne kogumissümbol, Kuldne pärl, suurendab mängija koguvõitu.

Lisaks on boonusvooru ajal võimalus võita kolmik mängusisesed jackpotid kaasa arvatud Mini, Majorja Suurejooneline, mis muudab boonusmängu veelgi vaevalisemaks.

Suur võiduvõimalus:

Playsoni tootejuht, Vsevolod Lapin, kasutas uue väljaande kommentaariks ametlikku pressiteadet, öeldes:

“Tuntud Hold and Win mehaanikaga see Kaug-Ida maitse annab mängijatele võimaluse võita boonusmängus suuri auhindu ja see annaks põneva lisa iga operaatori portfellile.”

EGT digitaalne sidumine ja juuli CashDays:

Lisaks hiljutisele tarnelepingule hiljuti turule tulnud platvormitarnijaga EGT Digital, pakkus Sliema peakorteriga ettevõte oma ülieduka juulikuu väljaande kokku CashDays turniir.

Playsoni tuntud võrguturniiride sarjas nähti 48 595 olemasolevat ja uut mängijat, kes osalevad kvalifikatsioonis ja võidavad auhindu. Kuum kuine võistlus maksis välja 200 000 õnneliku mängija vahel 40 000 eurot, kusjuures 1. koha võitja kogub ilmatu 6400149 punkti ja koju kaasa 6000 €!

Lõpetamisel oli kümme arendaja kõige populaarsemat mängu ja punkte arvutati ümarhaaval, et see veelgi põnevam oleks – iga võidetud euro eest antakse 10 punkti. Mängijatel oli vaja ainult a Kvalifitseerumiseks on vaja 0,5 euro panust ja 20 keerutust.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga