Playson tõstab kuumust uue veebipesaga


Pärast viimast osa selle põnevast CashDays konkurentsi- ja juhtiv mängude arendaja Playson on vallandanud oma uusima veebipesa Hot Coins: Hold and Win!

Klassikaliste temaatiliste mänguautomaatide fännid naudivad kindlasti seda 3-rulliga, 3-realine pesa koos 5 fikseeritud võiduliini mis meenutab vanakooli masinaid maismaal asuvates kasiinodes ja on varustatud Wildide, boonussümboolika, Hold and Spin, Lock it Link, respins ja boonusmänguga, pakkudes samal ajal max võit 1387 korda kaalul.

Mängu sümbolid ja väärtused:

Selle kuldraamiga rullid asuvad üsna kirjeldamatu lillal taustal keskmine kuni kõrge volatiilsus mäng on täidetud mahlaste puuviljasümbolitega, sealhulgas kirsid, ploomid, sidrunid ja apelsinid, koos kangide, kellade ja õnnelike punaste 7-dega, mis on Metsikudja Kuldmündid nagu Boonuse sümbolid.

Kirsid on kõige vähem väärtuslikud, makstes 1x osaluse kolme kombinatsiooni eest, millele järgnevad ploomid, sidrunid ja apelsinid, mis on väärt 4x osalus. Te soovite näha palju kellasid, kuna need on tavalistest sümbolitest kõige väärtuslikumad, makstes välja 30x kogu panus, samal ajal kui Punased 7-d, mis lisaks metsikule olemisele on ka kõige väärtuslikum juures 50x osalus asendab ka kõiki tavalisi sümboleid, välja arvatud boonussümbolid.

Boonusring:

The Kuldmündid käivitavad boonusmängu kui vähemalt kolmeliikmelised rühmad maanduvad mistahes poolidel. Kui funktsioon algab, antakse mängijatele kolm uuesti keerutamist, mis lähtestatakse alati, kui üks või mitu kuldmünti uuesti ilmub.

Täites terve rea küljelt küljele, hävivad need sümbolid. Seejärel ühendatakse nende väärtus kogu boonusvõiduga, mis teeb õnne korral ruumi lahtrite asendamiseks rohkemate boonustega.

Jackpoti stsenaarium:

Mängu veelgi suurendades võivad kuldmündid paljastada ka ühe mängusiseste jackpotide trio, sealhulgas Mini, Major ja Suurepärane, mis toovad võidud x25, x150 ja x1000vastavalt.

“Kuumad mündid: hoia ja võida on viimane Playsoni andeka meeskonna lummatud mängupealkirjade pikas reas, ja ootame huviga, mida mängijad sellest arvavad,” ütles Playsoni tootejuht Vsevolod Lapin.

“Sellel on silmatorkavad jackpotid ja vooru Hold and Win intrigeeriv keerdkäik, see on kõrge oktaaniarvuga afäär, mille eesmärk on suurendada operaatorite seotust ja püsivust.”

Kuumad mündid: Hold and Win’il on 95,61 protsenti naaseb mängijale (RTP) ja on kohe mängimiseks saadaval!

Juuni CashDays turniiri tulemused:

Uue mängu turule toomine järgneb Malta põhise tarkvaraarendaja juunikuu edukale CashDaysi võistlusele, mis kestis 1. – 8. 60 000 eurot jagunevad 350 parema tulemuse ja fenomenaalse kotiga esisõitja vahel 10 000 eurot pärast muljetavaldava ülespanekut punkti kokku 15 981 477!

2021. aasta juuni osamakse esitas järgmised Playsoni pealkirjad: