Playson tõi turule uue mänguvälja Sevens & Fruits: 6 Reels


Playson on välja lasknud oma mängu “Timeless Fruit Slots” esimese mängu, millel on veel kuues lisarull ja viis klassikalist mängujoont. Seitsmesed ja puuviljad: 6 rull tõotab saada kohene klassika.

Populaarse rammp-up versioon Seitse ja puuviljad tiitel, mille juhtiv mänguarendaja esilinastus 2018. aasta aprillis, pakub mängijatele täiustatud mängukogemust ja valib nende võiduvõimalused.

See lihtsustatud, kuid visuaalselt uimastamise pesa on kindel, et see on mõeldud laiale publikule. ”

Sarnaselt originaalile sisaldab vürtsitatud versioon rikkalikult värve puuviljasümbolid sealhulgas melonid, apelsinid, ploomid, kirsid ja sidrunid koos lõõmavate animatsioonide ja tähelepanuväärsete helidega.

Rahalisi auhindu antakse välja Kuldse tähe hajumine sümbol, sõltumata palgaliinidest, mis tähendab, et mängijad võivad võita mõlemad viisid. Samal ajal salvestatakse kõige rohkem väljamakseid tulise punase 7 sümboli eest.

Täiustatud mänguviis:

Playsoni tootejuht, Vsevolod Lapin, kasutas uue väljaande kommentaariks ametlikku pressiteadet, öeldes:

“Sevens & Fruits osutus Playsoni fännide seas kogu maailmas, kui see esmakordselt turule toodi, väga populaarseks, nii et otsustasime mängurelli veel ühe rulli lisamisega üles tõsta.

„See lihtsustatud, kuid visuaalselt uimastamise pesa on kindel, et see levib laia publikuni. Sevens & Fruits: 6 Reels on veelgi enam võimalusi suurte võitude tagamiseks, et saada Playsoni ajatute puuviljapesade sarja tähekujuliseks täienduseks. ”

Playsoni ajatu puuviljaautomaadiseeria kaudu pääsevad operaatorid juurde laiale osale ümbritsevatele pealkirjadele, mis traditsiooniliste slotimängude fännidele meelepärased on. Igas populaarse seeria mängus on a neetimine heliriba ja kvaliteetne graafika Maltas asuva teenusepakkuja andeka disaini- ja arendusmeeskonna viisakus.

Playson CashDays naaseb:

Muude põnevate uudiste hulgas on suvi soojenemas ja Playson annab oma panuse, et seda naastes kõrgel hoida CashDays. Igakuiste kingituste sarja viimane osamakse algab 1. juulil ja kestab 8. juulini, koos kuumava kuumaga auhinnafond 40 000 eurot! Kogu maailmas populaarsust kogunud 200 õnnelikku mängijat viivad koju osa kõrvetavast auhinnapotist.

Järgnev 10 mängu kajastatakse juuliturniiril:

  1. Päikesekuninganna
  2. Päikese tempel
  3. Päikeselised puuviljad: hoia ja võida
  4. Seitse ja puuviljad: 6 rullit
  5. Kleopatra legend
  6. Kullaraamat: topeltvõimalus
  7. Kullaraamat: Klassika
  8. Kullaraamat: sümboli valik
  9. Põlevad võidud: 5 rida
  10. Egiptuse tõus

Katkematu tegevuse korral arvutatakse punktid ümardatult koos 10 punkti iga võidetud euro eest. Mängijad saavad kvalifitseeruda ainult a-ga 0,5 euro panus ja 20 keerutustning konkureerida saavad nii uued kui ka olemasolevad mängijad.

auhindade jagamine on järgmine:

1. auhind 6000 eurot, 2. koht – 4000 eurot, 3. koht – 3000 eurot, 4. koht – 1500 eurot, 5. auhind – 1000 eurot, 6. auhind – 900 eurot, 7. auhind – 800 eurot, 8. auhind – 700 eurot, 9. preemia – 600 eurot, 10. koht auhind – 500 eurot, 11. – 50. positsioon – 200 eurot, 51. – 100. positsioon – 100 eurot ja 101. – 200. positsioon – 80 eurot.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga