Playson täiendab funky Fruits sarja


Pärast järjekordse eduka võrguturniiri kokku pakkimist on kasiinotarkvara arendaja Playson lisanud oma Funky Fruits portfelli veel ühe mängu, vabastades Fruity Crown.

viis rulli, neljarealine Veebipõhine hasartmäng tõstab populaarse sarja üles, veeretades punase vaiba regalises hiilguses ja kajastades 100 tasuliini.

“Klassikalised puuviljapeod on mängijate seas kogu maailmas väga populaarsed.”

Mängijad hoiavad pimestaval silma peal Krooni sümbol mis teenib mängu Metsik ja kõigi sümbolite, välja arvatud hajumised, asendajad. See ilmub rullidele 2, 3 ja 4 ja võib laieneda kogu rullil, kui see võib laskuda võidukombinatsiooni.

Kuldhajumine maksab panustamisliinidest sõltumatult, nagu ka Teemanthajumine, mis mängu ajal ilmuvad rullidele 1, 3 ja 5. Ülejäänud sümboliteks on 7-le leek, arbuus, viinamarjad ja pirnid koos sidrunite, apelsinide, ploomide ja kirssidega.

Kujutas ümber:

Ettevõtte pressiteates teatas Playsoni tootejuht, Vsevolod Lapin, ütles …

„Klassikalised puuviljapeod on mängijate seas kogu maailmas väga populaarsed ja Playsonis mõtleme alati uutele viisidele nende fännide lemmikute leiutamiseks.

“Tänu hulgaliselt uusi funktsioone ja ümbritsevale mänguviisile on Fruity Crown põnev uus liige Funky Fruits sari ja oleks suurepärane lisa kõigile operaatoritele, kes soovivad oma teenindusaegade pakkumist laiendada. ”

Sellesse Maltal asuva stuudio hiti Funky Fruits portfelli on lisatud uusim versioon ümbritsev mängimine ja uimastav graafika mille jaoks on Playsoni kasvav mängukomplekt tuntud kogu tööstuses.

Suur raha väljaandmine:

Playson pakkis hiljuti ka oma Suvine Deluxe mänguautomaatide turniir, õnnitledes 250 fänni, kes jagasid 50 000 euro suurune auhinnafond. Võistlus, kus osales kuus kasiinotarkvara pakkuja kõige populaarsemat mängu, toimus 14. – 23. Augustil ja 27 390 mängijat võitles selle välja oma jackpotist. Kunagi õnnelik mängija viskas 869 560 punkti nende teenimine 10 000 eurot.

Fännid võivad oodata arendaja järgmist teenindusaega, Buffalo Power: hoia ja võida, langeb 27. augustil. 20-liikmelise tasuliiniga 3 × 5 video pesa ühendab endas hulgaliselt funktsioone ja hoia “võta ja võida” mehaanikat, nii et kontrollige seda kindlasti!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga